Today's Court Listings

The daily court lists for: 19 June 2018

Please note that some court listings will not be publically displayed due to legislative requirements and/or court requirements.

Tribunal hearings and directions are open to the public, however, compulsory conferences and mediation sittings are closed.

The Courts are open to the Public.

If you can't find your court listing for today, please contact the relevant court.

Filter results by Surname/Organisation or Jurisdiction or Building:

OR
OR
Magistrates Court
Albany Justice Complex
184 Stirling Terrace, ALBANY
Criminal Listing
09:30 POLLARD, Allan Damien Court Room 3
09:30 WILLIAMS, Vanessa Rose Court Room 3

Civil Listing
Miscellaneous Civil
10:00 Richardson v SCRIMSHAW & Anor RSTN 164 2018 Court Room 2
11:00 Messmer v Nugent CTC 321 2017 Court Room 2
Trial Court
09:30 HART v Department of Transport EDL 111 2018 Court Room 3



Alice Springs (NT)
Criminal Listing
10:00 SHEPHERD, Dwayne Courtroom

No Civil Listing for Today.



Armadale Courthouse
109 Jull Street, ARMADALE
Criminal Listing
09:30 AINSWORTH, Tara Elizabeth Armadale Court 1
09:30 ANDERSON, Todd Matthew Armadale Court 1
09:30 BAILLEE, Bobby Armadale Court 2
09:30 BALE, TYE RONALD Armadale Court 2
09:30 BARNES, Colin Joseph Armadale Court 2
09:30 BAVERSTOCK, Charmaine Carol Armadale Court 1
09:30 BELL, Caleb Stephen Armadale Court 2
09:30 BILSKI, Adam Armadale Court 2
09:30 BINDER, Brandon Jack Armadale Court 2
09:30 BLURTON, Leslie George Armadale Court 1
09:30 BOLLAM, Jackie Marion Armadale Court 1
09:30 BOURNE, Jennifer Armadale Court 2
09:30 BRAR, Gurlovepreet Singh Armadale Court 2
09:30 BRIDGE, Joshua Roland Armadale Court 2
09:30 BROCKMAN, Brendon Patrick Armadale Court 2
09:30 BROUGHTON, Quade Jerard Armadale Court 2
09:30 BROWN, Matthew Leigh Armadale Court 1
09:30 BROWN, Rowen Mitchell Armadale Court 2
09:30 CAIN, David George Armadale Court 2
09:30 CASTAFARO, Rico Damanio Armadale Court 1
09:30 CHANTRELL, Alexander James Armadale Court 1
09:30 CHIKRITZHS, Peter Alexander Armadale Court 2
09:30 CLARK, Kyall Jamie Armadale Court 2
09:30 COFFIN, Jesse Creese Armadale Court 2
09:30 COOPER, Bryce Adam Armadale Court 2
09:30 DAVIES, Marc Armadale Court 2
09:30 DESMOND, Toni Jacqueline Armadale Court 2
09:30 DINH, Manh Chi Armadale Court 1
09:30 DOE, Michael Robert Armadale Court 2
09:30 DONOVAN, Matthew Paul Armadale Court 2
09:30 EDDY, Jack Ryan Armadale Court 2
09:30 EDWARDS, Michael Wayne Armadale Court 1
09:30 ELLIOTT, Nicole Lee Armadale Court 2
09:30 EVANS, Hayden James Armadale Court 1
09:30 FOSTER, Aaron James Armadale Court 2
09:30 FREDERICKS, Chad Armadale Court 1
09:30 GARLETT, Brett Eddie Armadale Court 2
09:30 GAUNT, Kylie Elizabeth Armadale Court 2
09:30 GEE, Christopher Charles Armadale Court 2
09:30 GOSSAGE, Samuel Michael Armadale Court 2
09:30 GREEN BLATCHLEY, Daniel Andrew Armadale Court 2
09:30 GREIG, Paul Raymond Armadale Court 2
09:30 GROVES, Dylan Michial Armadale Court 2
09:30 HAIG, Victoria Anne Armadale Court 2
09:30 HALL, Bryan John Ross Armadale Court 2
09:30 HANSEN, Dylan Brodie Armadale Court 2
09:30 HANSEN, Lester Wayne Armadale Court 1
09:30 HANSEN, William Robert Armadale Court 1
09:30 HART, Brett David Armadale Court 1
09:30 HERD, Safyre Jai Armadale Court 2
09:30 HIGGINS, Scott Adam Armadale Court 2
09:30 HILTON, Rachel Erin Armadale Court 1
09:30 HUTT, Ann Armadale Court 2
09:30 HUTT, Blair Jason Armadale Court 1
09:30 JENNICK, Harold James Junior Armadale Court 2
09:30 JOHN, Andrew Armadale Court 1
09:30 JONES, Simon Peter Armadale Court 2
09:30 KAKAI, Ewaz Ali Armadale Court 2
09:30 KELLETT, BRADLEY DAVID BROUGHTON Armadale Court 1
09:30 KENNEDY, Renea Jade Armadale Court 1
09:30 KEOGH, Gerard Armadale Court 1
09:30 KIIKORO, Teao Lin Armadale Court 2
09:30 KLANJSCEK, Blake Tyson Armadale Court 1
09:30 KRAKOUER, Adam William Armadale Court 1
09:30 KRAMER, Andrew Sydney John Armadale Court 2
09:30 KURDZIEL, Michal Adam Armadale Court 1
09:30 Lawrence, Andrew James Armadale Court 2
09:30 LEE, Jesse Logan Armadale Court 2
09:30 LEHMANN, Ashleigh Daryl Armadale Court 2
09:30 LINDORFF, David Charles Bahen Armadale Court 1
09:30 LLOYD, Joanne Marie Armadale Court 2
09:30 LORI, Daniel Joseph Armadale Court 2
09:30 LUNN, Elizabeth Jade Armadale Court 2
09:30 MACEK, Erin Rose Armadale Court 1
09:30 MACLEAN, Scott John Armadale Court 1
09:30 MAMARU, Shanan Armadale Court 2
09:30 Mammoth Equipment & Exhausts T/A Mammoth Equipment & Exhausts Armadale Court 2
09:30 MANGHAM, Benjamin Jon Armadale Court 2
09:30 MARRELL, Kerry-Lee Lee Armadale Court 2
09:30 MARTLEW, Brodie Trevor Armadale Court 2
09:30 MASATORA, Ray David Armadale Court 1
09:30 MCINTOSH, John Thomas Armadale Court 2
09:30 MCKELL, Daniel Raymond Armadale Court 2
09:30 MCLAUGHLIN, Michael Armadale Court 2
09:30 MCMAHON, Chloe Janice Armadale Court 2
09:30 MILLER, Jessica Louise Armadale Court 1
09:30 MILLER, Miranda Armadale Court 1
09:30 MOILER, Peter John Armadale Court 1
09:30 MORRIS, Timothy James Ross Armadale Court 2
09:30 MURRAY, Troy Adam Armadale Court 2
09:30 NAGEL, Serman Kaelin Armadale Court 2
09:30 NAYDA, Emma-Rae Armadale Court 2
09:30 NEPIA, Adam Armadale Court 2
09:30 NUNDOO, Bhavna Armadale Court 2
09:30 ORBINSKI, Karl Barry Armadale Court 2
09:30 O'REILLY, Karina Ellen Armadale Court 2
09:30 O'REILLY, Kyle John Armadale Court 1
09:30 PARKINSON, Lawrance Robert Armadale Court 1
09:30 PELLINI, Anthony Luigi Armadale Court 2
09:30 PENNY, Caidyn Daniel Armadale Court 1
09:30 PERRY, Frederick Alexander Armadale Court 2
09:30 PITMAN, Elizabeth Ripeka Armadale Court 2
09:30 PLOWMAN, Joel Oliver Armadale Court 1
09:30 POLAIN, Anthony Michael Armadale Court 1
09:30 QUARTERMAINE, Erin Shalain Armadale Court 1
09:30 QUARTERMAINE, Kevin Richard Armadale Court 2
09:30 QUARTERMAINE, Lawrence Henry Armadale Court 2
09:30 QUINLIVAN, Gregory James Armadale Court 2
09:30 RAINES, Mathew James Armadale Court 2
09:30 RANGIHAEATA, Tasman Natasha Marie Armadale Court 2
09:30 RHODES-SMITH, Teirin Leith Armadale Court 2
09:30 RICHES, Scott Adam Armadale Court 2
09:30 RICHINS, Jason Paul Armadale Court 2
09:30 RILEY, Tammy Vynette Armadale Court 1
09:30 ROBERTS, Keith Charles Armadale Court 1
09:30 ROBERTSON, Mathew Keith Armadale Court 1
09:30 ROLFES, Jake William Armadale Court 2
09:30 ROUGHTON, Rannay Ann Armadale Court 2
09:30 RUKA, Wayne Armadale Court 1
09:30 SANDFORD, Rhys Cameron Armadale Court 2
09:30 SANYASI, Rama Krisna N K Armadale Court 2
09:30 SAWIE, Pamela Nyonnohtan Armadale Court 2
09:30 SAYERS, Rodney Leslie Armadale Court 2
09:30 SCHUTZ, Tracey Jacinta Armadale Court 1
09:30 SIMS, Jason Paul Armadale Court 1
09:30 SMITH, Sarah Louise Armadale Court 2
09:30 SPICE, Terry John Armadale Court 2
09:30 STREET, Asher Le James Armadale Court 2
09:30 STUART, Rebecca Wendy Armadale Court 2
09:30 TE KURA, Llewellyn Armadale Court 2
09:30 THOMSON, Shaun Michael Armadale Court 1
09:30 TIMORIAN, Asadullah Armadale Court 1
09:30 TOOPI, Brooke Armadale Court 2
09:30 TRAINER, Robert James Armadale Court 1
09:30 TROMPP, Jacob John Armadale Court 2
09:30 TUCKER, Jarman Donald Armadale Court 2
09:30 TURNBULL, Daniel Armadale Court 1
09:30 VERSLUIS, Mathew Len Armadale Court 1
09:30 VIDA, Raphael Danny Maurice Armadale Court 2
09:30 VIDICH, Jason Michael Armadale Court 1
09:30 WADE, Vaughan Eric Armadale Court 2
09:30 WALKER, Natasha Ann Armadale Court 2
09:30 WARD, David Jon Armadale Court 2
09:30 WHAIAPU, Te Moana Te Whariti Taitoko Rangi Armadale Court 2
09:30 WHITBY, Shannon Christopher Armadale Court 2
09:30 WHITE, Natalie Sarah Armadale Court 2
09:30 WILLAWAY, Annette Jane Armadale Court 2
09:30 WILLIAMS, Rodney Paul Armadale Court 2
09:30 WILLMOTT, Paige Nicole Armadale Court 2
09:30 WOODS, Chantelle Marie Armadale Court 2
09:30 WOODS, David Reginald Armadale Court 2
09:30 YARRAN, Steven Christopher Armadale Court 1
09:30 YATES, Donelle Armadale Court 2
09:30 YATES, Michael Aubrey Armadale Court 2
09:30 YORK, Adam Michael Armadale Court 1
09:30 YOUNGE, Jessie Michael Armadale Court 2
09:30 ZEKUSCHIS, Brandon Wayne Armadale Court 2
09:30 ZUNIC, Srdjan Armadale Court 1

Civil Listing
Pre-Trial Conference
09:00 Dorrington Plumbing Commercial Pty Ltd v Mener Group Pty Ltd GCLM 432 2018 Armadale Court 3
09:30 Roark v Raykon Group PTY LTD (Trading name of National Security Services Australia) MINOR 396 2018 Armadale Court 3



Broome Courthouse
Hamersley Street, BROOME
Criminal Listing
09:00 CASE, Jason William Court Room 1

No Civil Listing for Today.



Bunbury Courthouse
3 Stephen Street, BUNBURY
Criminal Listing
10:00 BLUETT, Colin Thomas Court Room 1
10:00 GREENEY, Craig Robert Court Room 1
10:00 MILLER, Maurin Ashton Court Room 1
10:00 PROTICH, Linda Court Room 1
10:00 SOLOMON, Graham Carl Court Room 1
10:00 STRACHAN, Tracey Anne Court Room 1

Civil Listing
Residential Tenancies
09:45 BOLTO & Anor v ROCHOW & Anor RSTN 335 2018 Court Room 4
09:45 GARDINER & Ors v RANCE RSTN 414 2018 Court Room 4
09:45 GARDNER v COLES RSTN 411 2018 Court Room 4
09:45 HISCOX & Anor v PORTER & Anor RSTN 406 2018 Court Room 4
09:45 HOUSING AUTHORITY v BENNELL RSTN 393 2018 Court Room 4
09:45 HOUSING AUTHORITY v DUNWOODIE RSTN 382 2018 Court Room 4
09:45 HOUSING AUTHORITY v JONES RSTN 408 2018 Court Room 4
09:45 HOUSING AUTHORITY v NARKLE & Anor RSTN 391 2018 Court Room 4
09:45 Novak & Anor v Baynes RSTN 407 2018 Court Room 4
09:45 Payne v COUTTS RSTN 367 2018 Court Room 4
09:45 Savage & Anor v Spagnolo & Anor RSTN 400 2018 Court Room 4



Busselton Court House
12 Stanley Street, BUSSELTON
Criminal Listing
09:30 ASHWORTH, Jessie Steven Court Room 2
09:30 BARKER, Daniel Vivian Court Room 2
09:30 BARR, Chett Court Room 2
09:30 COBBY, Dwayne William Court Room 2
09:30 COLBUNG, Marilyn Lee Court Room 2
09:30 COOPER, Jay Donovan Court Room 2
09:30 CUMMING, Brock Stephen Court Room 2
09:30 FAIRHEAD, Marshall Daniel Court Room 2
09:30 FLETCHER, Dane Thomas Court Room 2
09:30 GARLETT, Kingsley Dean Court Room 2
09:30 GILLESPIE, Cathryn Dianne Court Room 2
09:30 Grimshaw, DANIEL Court Room 2
09:30 HARBECK, Jarrad Karl Court Room 2
09:30 JOLLY-EWELL, Jesse Gavin Court Room 2
09:30 JOYCE, Nicola Joanne Court Room 2
09:30 KRIKKEN, Clinton Court Room 2
09:30 LAWRENCE, Erica Ann Court Room 2
09:30 Leeder, Christopher Paul Court Room 2
09:30 NEWPORT, Alec John Court Room 2
09:30 POLLARD, Leonard Scott Court Room 2
09:30 PYKE, Justin Bradley Court Room 2
09:30 RAYNEL, Grant Lewis Court Room 2
09:30 RZEP, Hayley Jade Court Room 2
09:30 SAUNDERS, Hadyn James Court Room 2
09:30 STRAWBRIDGE, Murray John Court Room 2
09:30 SULLIVAN, Michael Aarron Court Room 2
09:30 TAYLOR, Sonya Michelle Court Room 2
09:30 WEBLEY-HURRELL, Kye Geoffrey Court Room 2
09:30 WEMM, Shannon Court Room 2
09:30 WESTON, Ronald Kim Court Room 2

Civil Listing
Combined Court
09:30 Smith v Department of Transport EDL 188 2018 Court Room 2



Central Law Courts
501 Hay Street, PERTH
Criminal Listing
09:00 BEVIS, Leonard James 3 - 37
09:00 BOL, Mohieldin 4 - 41
09:00 BOLTON, Dustin Mark 3 - 37
09:00 BROOKS, Danny Jay 4 - 41
09:00 BROWN, STEWART 4 - 41
09:00 BUCKLAND, Sarah Louise 3 - 37
09:00 BUTLER, Noel Francis 3 - 37
09:00 CHIVERS, Sydney Charles 3 - 37
09:00 CLARKE, Blake 4 - 41
09:00 CLARKE, Christopher 4 - 41
09:00 COTTON, William George 4 - 41
09:00 DERUDAS, Claudio Alfred 4 - 41
09:00 DONOVAN, Kayne Christopher 3 - 37
09:00 DUONG, Dien Cong 4 - 41
09:00 Elliott, Benjamin John 4 - 41
09:00 GARLETT, Jeana-Marie Rosanne 3 - 37
09:00 GRAHAM, Shane 4 - 41
09:00 GUGIATTI, Michael John 4 - 41
09:00 HARFORD, Mark Andrew 4 - 41
09:00 HARRIS, DANIEL 4 - 41
09:00 HIJAZI, Moonzer 4 - 41
09:00 JAMES, Viasha Glenys 3 - 37
09:00 KOPP, Tyronne Gregory 4 - 41
09:00 MARAI, Daniel Peter 4 - 41
09:00 MAROTTA, Melissa Skye 3 - 37
09:00 MATHESON, John Neil 4 - 41
09:00 MCMAHON, Darryl James 3 - 37
09:00 NGARO-KYLE, Douglas Dan Albert Frank 4 - 41
09:00 NOBLE-HAYWARD, Justin 4 - 41
09:00 RATA, Herbert Lorenz 4 - 41
09:00 RILEY, Tanya Maria 3 - 37
09:00 RODNEY, Alan James 4 - 41
09:00 RYMELL, Paul Charles 4 - 41
09:00 SOUZA, Lincoln 3 - 37
09:00 TINK, BRADLEY MICHAEL 4 - 41
09:30 ANDERSON, Kelly John 3 - 38
09:30 ANDERSON, Lyall Herbert 5 - 53
09:30 ANDERSON, Michael John 3 - 38
09:30 BALLARD, Jaydan Michelle 5 - 53
09:30 BENNELL, Edward Christopher James 5 - 57
09:30 BOBBY, Lorraine 5 - 53
09:30 COLE, Jacinta Lee 5 - 53
09:30 DRAYTON, Shanelle Margaret 5 - 53
09:30 HEATH, Lauren Mary Anne 3 - 38
09:30 HUTCHINS, Tia Helen 5 - 53
09:30 KELLY, Shane 5 - 53
09:30 KICKETT, Stacey Leanne 5 - 53
09:30 KOOLE, Shirley 3 - 38
09:30 LAUDER, Kelly-Vennice 5 - 53
09:30 MUNMURRIE, Wayne Douglas 5 - 53
09:30 PEEL, Emma Lee 3 - 38
09:30 RICHARDSON, Kree Mariah 3 - 38
09:30 SERIN, Ali Osman 5 - 53
09:30 SHEPHERD, Sheldon 5 - 53
09:30 SMALLSHAW, Darryl William 5 - 53
09:30 TAYLOR, Kynan Scott 3 - 38
09:30 TAYLOR, Natalie Jean 5 - 53
09:30 TRUBKA, Martin 5 - 53
09:30 TURVEY, Brendon 5 - 53
09:30 UGLE, Marisha 5 - 53
09:30 WOOD, Graham John 3 - 38
09:45 PABIS, Jordon James 5 - 53
10:00 ABRAHAM, Tyrone James 5 - 53
10:00 ADAMS, Sarah Lesley 3 - 37
10:00 Adams, Shane Casely 4 - 41
10:00 ADELEKE, Modupe Barbara 3 - 31
10:00 AH CHEE, David Walter 4 - 41
10:00 AL-ASSADI, Sadiq Ali 3 - 31
10:00 ALEXANDER, Aaron William 3 - 37
10:00 ALLEN, Benjamin Keith 4 - 41
10:00 ALLEN, Jake Robert 4 - 41
10:00 ALLEN, Paul Anthony 4 - 41
10:00 ANDERSON, Cameron John 5 - 53
10:00 ANDERSON, Joseph Benedict 3 - 37
10:00 ANDERSON, Keiran Todd 4 - 42
10:00 ANDREWS, Darrell Anthony 3 - 31
10:00 ARCO, Kristin 3 - 37
10:00 BARNES, Andrew 4 - 41
10:00 BARR, Hilton Bernard 4 - 42
10:00 BARRON, Adrian 5 - 53
10:00 BASHAR, Rafael 5 - 53
10:00 BASILE, Andrea 3 - 31
10:00 BATISTA DA SILVA, Pedro Henrique 4 - 42
10:00 BAXTER, Alex Allan 4 - 41
10:00 BELL, Jason Edward 5 - 53
10:00 BENCK, Elizabeth Jane 4 - 41
10:00 BENNETT, Steven Joseph 5 - 53
10:00 BENNIE, Harrison Joel 4 - 41
10:00 BENTLEY, Oliver James 5 - 53
10:00 BERARDIS, Angelo 3 - 35
10:00 BOYCE, Kupa Morrison John 3 - 35
10:00 BROADBENT, Ben 3 - 35
10:00 BROCK, Brian Anthony 4 - 41
10:00 BROWN, Daniel Quentin 4 - 42
10:00 BROWN, Heath Gerard 4 - 41
10:00 BROWN, Timothy Lee 3 - 37
10:00 BUTLER, Owen 3 - 31
10:00 CADY, Tammy 5 - 55
10:00 CARR, Michael John 5 - 53
10:00 CHAMI, Walid 3 - 31
10:00 CHAPMAN, Eugene Kenneth 3 - 37
10:00 CHITARRA, Ricky Aldo 4 - 41
10:00 CINCOTTA, Giancarlo 4 - 41
10:00 CLINCH, Owen Desmond 4 - 42
10:00 CONNISON, George 3 - 31
10:00 COOK, Peter James 4 - 41
10:00 CORBETT, Carolyn Jean 3 - 31
10:00 COUND, Jason John Patrick 4 - 42
10:00 CROKER, Michael Sean 4 - 41
10:00 CURTIS, Blair Wayne 3 - 37
10:00 DALE, Shannon Kristy Elizabeth 4 - 41
10:00 DEEKA, Navin 4 - 41
10:00 DEMMLER, Hugh Anthony 3 - 31
10:00 DICKHART, Travis John 3 - 37
10:00 DUKU, Mathew Agole 5 - 53
10:00 EL MADI, Abdelhay 3 - 31
10:00 EVERS, Lincoln Clarence 3 - 37
10:00 FARQUHAR, Rodney Bruce 3 - 37
10:00 FATHISEYSAN, Navid 3 - 37
10:00 FILI, Lyrik Oriana 3 - 31
10:00 FLESSAS, Nicholaos 4 - 41
10:00 GABRIEL, Hannan 3 - 37
10:00 GABRIEL, Susan Akwero 3 - 31
10:00 GAFFNEY, Daniel Morgan 3 - 31
10:00 GARLETT, Jamie-Lee 4 - 42
10:00 GARLETT, Terri Anne 3 - 35
10:00 GARLETT, Theodore Patrick 5 - 55
10:00 GARVEY, MARK ERIC 3 - 33
10:00 GASKIN, Elliott Ian 3 - 35
10:00 GAY, Albino George 3 - 37
10:00 GEORGE, Fallah 3 - 37
10:00 GINGER, Jarrad James 5 - 53
10:00 GIRAUD, Gerard Ashley 3 - 31
10:00 GLAETZER, Jane Louise 3 - 31
10:00 GRAHAM, Ricky 3 - 37
10:00 GRAY, Patrick Joseph 3 - 31
10:00 GRIMSHAW, Christopher Ron 4 - 41
10:00 HAIG, Victoria Anne 3 - 35
10:00 HALL, Robert Douglas James 3 - 31
10:00 HAUNUI, Leonie Hinehau 3 - 31
10:00 HAYTER, Bradley James 5 - 53
10:00 HIJAZI, Fadi 4 - 42
10:00 HIJAZI, Zacharia 4 - 42
10:00 HILL, Cheralee Faye 4 - 41
10:00 HOWORTH, Brynton Danial 3 - 35
10:00 HUCKERBY, Anthony Benjamin 3 - 37
10:00 HUGHES, Matthew John 3 - 37
10:00 HUMES, Jonathon Andrew 5 - 53
10:00 IASKY, Anna 3 - 31
10:00 INMAN, Joanne Lynnette 4 - 42
10:00 JEFFERY, Shevaun Lee 3 - 31
10:00 JOHNSON UDAYARANI, David Selvin Joison 3 - 31
10:00 JOHNSON, Benjamin Percy 3 - 31
10:00 KAZEMI, Fariborz 3 - 37
10:00 KEBE, Ibrahim 3 - 31
10:00 KELLY, Christopher John 3 - 37
10:00 KELLY, Monica Mavis 3 - 37
10:00 KIRKBY, Jason Lee 3 - 37
10:00 KNIGHT, James Stephen 3 - 35
10:00 LAWRENCE, Andrew James 5 - 53
10:00 Liaros, Steven 3 - 33
10:00 LLOYD, Ralph 5 - 53
10:00 LODER, Lois Clover 4 - 42
10:00 MACE, Tim 3 - 31
10:00 MAK, Sonny Chi Kin 3 - 31
10:00 MARZOLI, Danny Lee 3 - 37
10:00 MASCARO, Franco 3 - 35
10:00 MASON, James Dean 5 - 53
10:00 MCCONNELL, Kai John Larsen 3 - 31
10:00 MCGRATH, Ashley Malcolm 3 - 31
10:00 MCGUINNESS, Lee Brendan 3 - 31
10:00 MCKINNELL, Jeffrey Jay 4 - 41
10:00 Mcmurdo, Peter Stuart 3 - 33
10:00 MELLING, Kristopher Michael 5 - 55
10:00 MICHAEL, Morgan Craig 3 - 31
10:00 MICHAELS, Clayton James 4 - 42
10:00 MILLER, Aaron John 5 - 53
10:00 MIPPY, Israel Jeremaih John 5 - 53
10:00 MIRANDA, Steve Anthony 4 - 41
10:00 MOOCHER, Denise Anne 4 - 41
10:00 MOORE, Steven Guy 4 - 41
10:00 MORRIS, David Raymond 4 - 41
10:00 Muller, Ashley John 3 - 37
10:00 NAPOLITANO, Liborio Anthony 4 - 41
10:00 NJENGA, Raphael Karanja 3 - 31
10:00 NUTT, Reuben James 3 - 31
10:00 Nuttall, William Roy 3 - 33
10:00 OKAMOTO, Bradley George 4 - 41
10:00 OSBORNE, Brooke Sarah 3 - 31
10:00 OWEN, Sarah May 3 - 37
10:00 PENNY, Andrew Keith 5 - 53
10:00 PENNY, Whitney Joy 3 - 37
10:00 PEPPER, Leonard Douglas 5 - 53
10:00 PHAN, DENNIS HOANG 4 - 41
10:00 PHAN, Raymond 4 - 41
10:00 QUARTERMAINE, Emma Donna 4 - 41
10:00 QUINN, Pia Janet 3 - 37
10:00 QUINN, Reece Kaden 3 - 37
10:00 RAFIDI, Rajai 3 - 31
10:00 RAJCINOSKI, Toni 3 - 37
10:00 RALFE, Rebekah Emma 3 - 37
10:00 RECHICHI, Antonino 3 - 31
10:00 RIVETTE, Courtney 3 - 37
10:00 ROBERTS, John Stanley 3 - 31
10:00 ROBINSON, Darren John 3 - 31
10:00 RODRIGUES, Warren Gerard-Allen 3 - 31
10:00 RUOCCO, Christopher 5 - 55
10:00 RUSSON, Wayne Joseph 5 - 53
10:00 RYAN, Joseph Steven John 3 - 31
10:00 SABA, Pascal 5 - 55
10:00 SAGHI, Masoud 3 - 37
10:00 SAMONTE, Vicente Orsaiz 3 - 31
10:00 SAMSON, Kevin 3 - 37
10:00 SAXBY-WALSH, Tyson James 3 - 37
10:00 SEGERS, Peter Henk 3 - 37
10:00 SIKAZWE, Stephen Justin 3 - 31
10:00 SIMPSON, Krystle 4 - 42
10:00 SMITH, Michael James 4 - 42
10:00 SMOLENSKY, Jed 5 - 55
10:00 SMULDERS, Joseph Craig 3 - 31
10:00 SPOUSE, Matthew John 3 - 37
10:00 SPRONG, Daniel Allan Stuart 3 - 37
10:00 SZCZUROWSKI, Mariusz Piotr 3 - 31
10:00 TALBOT, Tanya Maria 5 - 53
10:00 TANNER, Michelle Karen 3 - 37
10:00 TAYLOR, Brandon Shaquille 5 - 55
10:00 THOMPSON, Brodie Donald 4 - 42
10:00 TREBY, Lindsay Edward 3 - 31
10:00 TUFEKCIC, Alexander 3 - 31
10:00 VALENTINI, Nadia Angela 3 - 37
10:00 VAN DER WOUDE, Melinda Jane 3 - 37
10:00 VIGOLO, Riccardo Aldo 3 - 37
10:00 WALKER, GUDATHADA 4 - 42
10:00 WALKER, Urshton 3 - 37
10:00 WARNER, Candy Louise 3 - 31
10:00 WARREN, Xavier Harley 5 - 55
10:00 WATERMAN, Brett Andrew 3 - 31
10:00 WILLIAMS, Benjamin Vincent 3 - 35
10:00 WILLIAMS, Tamara Marie 3 - 35
10:00 WILSON, Caine Thomas Andrew 3 - 31
10:00 WILSON, Caylun Trent 3 - 37
10:00 WINMAR, Ronald James 5 - 53
10:00 WOLTERS, Cameron Frederick 3 - 37
10:00 WOOD, Danica Jennifer 4 - 41
10:00 WRAY, Daniel Gary 3 - 37
10:00 YATES, Michael Aubrey 5 - 53
10:00 YU, Ying-Sheng 3 - 31
12:00 AL ASADI, Karar 3 - 35
12:00 HILL, Jordan Robert 3 - 35
12:00 MCGRATH, Aubrey Ryan 3 - 35
12:00 O'DRISCOLL, Karis Delores Rachael 3 - 35
12:00 SMITH, Mitchell Graham 3 - 35
12:00 TAYLOR, Teegan Mary 3 - 35
12:00 WARD, Elizabeth Pauline 3 - 35
14:15 ANDERSON, Harley Mathew 4 - 41
14:15 BOTICA, Albert Rodney 4 - 41
14:15 CARVILL, Taylor Dianne 4 - 41
14:15 CLINCH, Rohan John 4 - 41
14:15 DIMER, Kristy Lee 4 - 41
14:15 EADES, Lorretta Lee 4 - 41
14:15 FITZGERALD, Travis Lional 4 - 41
14:15 GREGG, Timothy Michael 4 - 41
14:15 HARMS, Robert John 3 - 38
14:15 Isaacs, Sandra Lee 4 - 41
14:15 JONES, Aeisha 4 - 41
14:15 KARABATICH, Denes Ivan 4 - 41
14:15 KIRWAN, Alvin Glenn 4 - 41
14:15 LEEK, Stacey Gene 4 - 41
14:15 LEESON, JEROD MARCUS 4 - 41
14:15 MALUPI, Solomon 4 - 41
14:15 MCCRACKEN, Kevin Ernest 4 - 41
14:15 NARKLE, Russell Darryl 4 - 41
14:15 PAPINI, Clinton Wayne 4 - 41
14:15 PENELLO, LORENZO 4 - 41
14:15 RAHIMI, Layqatali 4 - 41
14:15 ROGERS, ANNIKEN 4 - 41
14:15 SMITH, Natasha Lee 4 - 41
14:15 SOH, EUGENE 4 - 41
14:15 SOH, JACQUELINE 4 - 41
14:15 STEWART, Craig William 4 - 41
14:15 TAYLOR, Robert James 4 - 41
14:15 TAYLOR, Shannelle Helen 4 - 41
14:15 WILLIAMS, Justine Averiel 4 - 41

Civil Listing
Application before Registrar
09:30 American Express Australia Limited v KIMULI GCLM 17400 2017 7 - 71
09:30 Cardia Bioplastics (Australia) Pty Ltd v Kingcroft Pty Ltd ROO 6126 2018 7 - 71
09:30 City of Cockburn v Gaffney GCLM 2457 2018 7 - 71
09:30 City of Cockburn v Anyaegbu GCLM 4580 2017 7 - 71
09:30 City of Cockburn v Bisceglie & Anor GCLM 2436 2018 7 - 71
09:30 City of Cockburn v Mitchell & Anor GCLM 18596 2017 7 - 71
09:30 City of Cockburn v Thirsk GCLM 2425 2018 7 - 71
09:30 City of Stirling v De Silva & Anor GCLM 17114 2017 7 - 71
09:30 City of Stirling v Douglas & Anor GCLM 16658 2017 7 - 71
09:30 City of Stirling v McCombie GCLM 16616 2017 7 - 71
09:30 CITY OF SWAN v Little Fruit Tree Family Day Care Pty Ltd GCLM 5083 2017 7 - 71
09:30 CITY OF SWAN v SINGAM GCLM 12976 2017 7 - 71
09:30 City of Vincent v Wray GCLM 2499 2018 7 - 71
09:30 Fisher v Bokshi GCLM 976 2018 7 - 71
09:30 Innerspace Commercial Interiors PtyLtd v Hawk Crest Pty Ltd GCLM 17140 2017 7 - 71
09:30 Prestige Recruitment & Labour Hire Pty Ltd (ACN: 610981327) v BLD Group WA Pty Ltd (ACN: 606135862) GCLM 18899 2017 7 - 71
09:30 Sinclair v Ropata ROO 250 2018 7 - 71
09:30 The Anglican Schools Commission Incorporated v Jackson & Anor GCLM 4642 2015 7 - 71
09:30 THOMAS VINNICOMBE C/- QBE Insurance (Australia) Ltd v NICOLL GCLM 14631 2012 7 - 71
09:30 Toyota Finance Australia Limited v Samardali & Anor GCLM 1000 2018 7 - 71
09:30 TRANBY COLLEGE INC v MCGHEE & Anor GCLM 1599 2013 7 - 71
09:30 Watson v Copeland ROO 18692 2017 7 - 71
09:30 ZECHA v JOHNSON GCLM 9122 2017 7 - 71
14:15 YP Global Pty Ltd v CHOI MINOR 893 2018 7 - 71
Applications/Trial
09:30 Alsto Pty Ltd v Hunting GCLM 18825 2014 9 - 94
09:30 Behsman Contractors Pty Ltd v Carters Heavy Diesel Pty Ltd & Anor GCLM 18349 2015 9 - 94
10:00 Watchdog Alarms Pty Ltd v Jenkins CTC 11569 2017 9 - 94
CPC/Trial
09:30 ZARIFI v The State of Western Australia CPC 15272 2016 9 - 91
10:00 Spargo v Fusha GCLM 6520 2017 9 - 91
CTC/Trial
09:30 M TAXATION PTY LTD v Turner CTC 7397 2018 9 - 92
09:30 Rossmoyne Plumbing and Gas v Campbell CTC 7122 2018 9 - 92
09:30 The Plumbing And Gas Guys v Fogwill CTC 7387 2018 9 - 92
09:30 The Plumbing And Gas Guys v Silva CTC 6939 2018 9 - 92
10:00 Dos Santos v TM - WHOLESALE MINOR 6106 2017 9 - 92
14:15 Moran v Moran GCLM 8402 2016 9 - 92
Extraordinary Driver's Licence
09:30 ALLEN v Department of Transport EDL 7774 2018 3 - 33
09:30 Beganovic v Department of Transport EDL 7775 2018 3 - 33
09:30 BOOTH v Department of Transport EDL 7781 2018 3 - 33
09:30 CAHILL v Department of Transport EDL 7839 2018 3 - 33
09:30 CHATMAN v Department of Transport EDL 7917 2018 3 - 33
09:30 D'ALESSANDRO v Department of Transport EDL 7728 2018 3 - 33
09:30 HARRISON v Department of Transport EDL 7616 2018 3 - 33
09:30 HUTCHINSON v Department of Transport EDL 16462 2017 3 - 33
09:30 Onita v Department of Transport EDL 7561 2018 3 - 33
09:30 RYAN v Department of Transport EDL 7660 2018 3 - 33
09:30 SPRATT v Department of Transport EDL 7730 2018 3 - 33
09:30 STRAWBRIDGE v Department of Transport EDL 7833 2018 3 - 33
09:30 WOODS v Department of Transport EDL 7769 2018 3 - 33
09:30 ZORZI v Department of Transport EDL 7765 2018 3 - 33
Pre-Trial Conference
09:00 Canning Computer Repairs v Highplex Pty Ltd MINOR 1543 2018 7 - 7.3
09:00 Lawrence v Cooperative Bulk Handling Limited GCLM 16268 2017 7 - 7.2
09:00 McPherson v Houston GCLM 17871 2017 7 - 7.4
09:30 Humphreys v Roocke GCLM 11275 2017 7 - 7.3
09:30 Line-1 International Express Pty Ltd v HAITAO136 Pty Ltd GCLM 14126 2016 7 - 7.2
09:30 Sistem Tiling Pty Ltd (ACN 097 892 576) v Professional Paint Works Pty Ltd (ACN 121 406 755) & Ors GCLM 16144 2016 7 - 7.4
10:00 Jacob v Munchenber MINOR 621 2018 7 - 7.3
10:00 Mehmedi v Valzacchi GCLM 14372 2017 7 - 7.4
10:00 Top Iron Pty ltd v Richardson Business Consultants Pty Ltd & Anor GCLM 1265 2018 7 - 7.2
10:30 Bui v Zorubabert GCLM 1086 2018 7 - 7.2



Derby Courthouse
Loch Street, DERBY
Criminal Listing
09:00 JACK, Leon Courtroom 1

No Civil Listing for Today.



Esperance Courthouse
100 Dempster Street, ESPERANCE
Criminal Listing
10:00 ABDULLAH, Ian Alexander Courtroom
10:00 ANDRE, Dennis John Courtroom
10:00 BARNETT, Loretta Joan Courtroom
10:00 BLOWES, Rhiana Kaye Courtroom
10:00 BOOT, Matthew Bonney Courtroom
10:00 BOYES, Anders Duncan Courtroom
10:00 BRIDGES, Charmaine Louise Courtroom
10:00 BUCKLEY, Mitchell James Courtroom
10:00 CLINCH, Conway Bruce Courtroom
10:00 COXALL, Robin Stanley Courtroom
10:00 CULLEN, Renee Alice Courtroom
10:00 DARKER, Chelsie Elizabeth Courtroom
10:00 DELLA-VALLE, Antony Luke Courtroom
10:00 DEMPSTER, Deanna Elise Courtroom
10:00 DIMER, Vivien Lee Courtroom
10:00 FIEGERT, Linda Rachel Courtroom
10:00 GAVIN, Danniel John Courtroom
10:00 GILBERT, Jessica Lea Courtroom
10:00 GOOD, REBECCA Courtroom
10:00 GREEN, Gary John Courtroom
10:00 HENDERSON, Macklin Shaun Courtroom
10:00 HENLEY, Matthew Robert Courtroom
10:00 HENNING, Gerald John Kieth Courtroom
10:00 HILL, Paul George Courtroom
10:00 JAMESON, Desley Shontel Courtroom
10:00 JOHNSTON, Bradley Peter Courtroom
10:00 JONES, Belinda Thea Courtroom
10:00 LOMAX, Suzanne Michelle Courtroom
10:00 MACKEAN, Michael David Courtroom
10:00 MAJOR, Abbi Lee Courtroom
10:00 MANNING, Johnathon Lance Courtroom
10:00 MCKENZIE, Melinda Jane Courtroom
10:00 MCPHEE, Kieran Colin Lee Courtroom
10:00 MERRIMAN, David Crichton Courtroom
10:00 NANKIVELL, Jacinta Leanne Courtroom
10:00 NICHOLLS, Andrew George Courtroom
10:00 PARRY, Neil Maxwell John Courtroom
10:00 RAYMOND, Brian John Courtroom
10:00 READ, Morgan William Walker Courtroom
10:00 REID, Patrina Gail Courtroom
10:00 RIGNEY, Scot Courtroom
10:00 RIPPON, Lachlan Courtroom
10:00 RIPPON, Lachlan Courtroom
10:00 ROLTON, Selina Marie Courtroom
10:00 ROSE, Anthony George Courtroom
10:00 SIM, Jeremy Robert Courtroom
10:00 SMART, Jordan Courtroom
10:00 STAMMERS, Shane Terence Courtroom
10:00 STEEL, Bradley John Courtroom
10:00 STEEL, Clinton George Courtroom
10:00 TAYLOR, Geoffrey Brian Courtroom
10:00 THOMAS, Mitchell James Courtroom
10:00 THOMAS, Mitchell James Courtroom
10:00 THOMAS, Mitchell James Courtroom
10:00 THOMSON, Ellerina Anne Courtroom
10:00 TROMP, Marcus Michael Courtroom
10:00 WALKER-SCHULTZ, Ricky Kenneth Courtroom
10:00 WELLS, Tynan Courtroom
10:00 WOODLEY, Donald Lance Courtroom
10:00 YOUNG, Shallen Jessie Courtroom

No Civil Listing for Today.



Fremantle Courthouse
8 Holdsworth Street, FREMANTLE
Criminal Listing
09:00 ALONE, Barry Cecil Court Room 1
09:00 AL-SAEDI, Hayder Jabbar Salman Court Room 1
09:00 ANDERSON, Cameron Louis Court Room 1
09:00 ASHWORTH, John James Court Room 1
09:00 BARLOW, Jaxon Hyla Court Room 1
09:00 BASILIO, Kevin Court Room 3
09:00 BEATTIE, Sarah Anne Court Room 1
09:00 BLANKET, Sydney Neville Court Room 1
09:00 BRENNAN, Finbar Patrick Court Room 3
09:00 BROWN, Adrian Bryce Court Room 1
09:00 BUTLER, Marlisa Mary Jane Court Room 1
09:00 COCKIE, Patricia Brenda Court Room 3
09:00 COSGRIFF, Callum Sean Court Room 1
09:00 CROPP, Nathan Raymond Court Room 3
09:00 DANAGHER, Sean Patrick Martin Court Room 1
09:00 DANBY, Cindy Leigh Court Room 1
09:00 DAVIDSON, Rhys Edward Tasman Court Room 1
09:00 DIN-DOUST, Abdul Baset Court Room 1
09:00 DIXON, James Richard Court Room 1
09:00 DORNFORD, Gerard Cyril Herbert Court Room 1
09:00 DOYLE, Leslie Kenneth Court Room 1
09:00 DUNPHY, Richard Edward Alexander Court Room 3
09:00 DURWARD, Michael Gary Court Room 1
09:00 DWYER, Dylan Terrence Court Room 1
09:00 EADES, Eugene Allan Christopher Court Room 1
09:00 EVANS, Brandon Jarred Court Room 1
09:00 FAULKNER, Brandon Glen Court Room 1
09:00 FINE, Russell Jonathan Court Room 1
09:00 FURNESS, David Anthony Court Room 1
09:00 GARLETT, Keith Rosenda Court Room 3
09:00 HANSEN, Shane Owen Court Room 3
09:00 HARRIS, Tara Anne Court Room 1
09:00 HILL, Natalie Verna Court Room 1
09:00 HILTON, Michael Lloyd Court Room 3
09:00 HORTON, Clint James Court Room 1
09:00 HUME, Albert Court Room 1
09:00 ILLMAN, Jason Scott Court Room 3
09:00 INMAN, Joanne Lynnette Court Room 1
09:00 ISAACS, Samuel Joseph William Court Room 1
09:00 JACKSON, Warren Glen Court Room 1
09:00 JOHNSON, Ryan Court Room 1
09:00 KANYO, Frank Court Room 3
09:00 KICKETT, Bjorn Court Room 3
09:00 KING, Christopher Stephen Court Room 1
09:00 KIRK, Benjamin Noel Court Room 1
09:00 KORTE, Ralph Eric Court Room 1
09:00 LAIRD, Geordie William Court Room 1
09:00 LAM, Harumi Court Room 1
09:00 LIM, Chew Huat Court Room 1
09:00 LIND, Shaun William Court Room 3
09:00 LOPES, Kane Joseph Court Room 1
09:00 MACRI, Tony Mario Court Room 3
09:00 MALCOLM, Richard Leigh Court Room 1
09:00 MARIE, Jean-Marc Pascal Court Room 1
09:00 MARTIN, Kathleen Maria Court Room 1
09:00 MATTHEWS, Shane Francis Court Room 1
09:00 MAYHEW, Simon Henry Court Room 1
09:00 Mcgovern, James Vern Court Room 1
09:00 MCLARNON, Christian Alan Court Room 1
09:00 MEUWISSEN, Luke Court Room 3
09:00 MOORE, Natasha Louise Court Room 3
09:00 NASH, Tony Alexander Court Room 1
09:00 NURCIN, Ismet Court Room 1
09:00 PEEK, Kevin Lee Court Room 1
09:00 RAPATA-PEENI, Ngakuru John Derek Court Room 1
09:00 RIDLEY, Matthew Thomas Court Room 1
09:00 RILEY, Miranda Josephine Court Room 1
09:00 ROMAN, Atlee John Kenneth Court Room 3
09:00 ROSSI, Luke Joseph Court Room 1
09:00 RYDER, MATTHEW RAYMOND Court Room 3
09:00 Santich, Liam Alexander Court Room 1
09:00 SHEPHARD, Ethan Clement Ambrose Court Room 3
09:00 SIKORA, Paul Caesar Court Room 1
09:00 SIMPSON, Corey Clinton Court Room 1
09:00 SLOAN, Callum Jack Court Room 3
09:00 SMITH, Kendall Emma Court Room 1
09:00 SMITH, Rene Court Room 1
09:00 SMITH, Timothy James Court Room 1
09:00 SMITH, William Edward Court Room 1
09:00 SOPHIA, Esther Court Room 1
09:00 STEEL, Kylie Ann Court Room 1
09:00 STEPHENS, Orry Brent Court Room 3
09:00 TANNER, Dawn Elizabeth Court Room 1
09:00 THOMPSON, Reece Alan Court Room 3
09:00 THORNE, Damien Stewart Court Room 1
09:00 TRENBATH, Naomi Noelle Court Room 1
09:00 UGLE, Larry Doyle Court Room 3
09:00 UGLE, Rebecca Margaret Court Room 1
09:00 WHITMORE, Jeffrey Ross Court Room 1
09:00 WITHERS, Jericho Aroha Court Room 1
09:00 WRIGHT, Jonathon Charles Court Room 3
09:00 YUEAI, Ye Court Room 1
10:00 WILLIAMS, Karen Court Room 2

Civil Listing
Arrest and Remand
09:30 Jackson v THORNE PBO 766 2018 Court Room 1
Pre-Trial Conference
09:30 Kingalup Pty Ltd & Ors v The Owners of 364 South St, O'Connor Strata Plan 16746 GCLM 260 2018 Pre-Trial Conference Room
10:00 CEPU PLUMBING DIVISION WA BRANCH v Perina Group Pty Ltd MINOR 463 2018 Pre-Trial Conference Room
10:30 D'SOUZA v KEEBEE PTY LTD MINOR 561 2018 Pre-Trial Conference Room
11:00 Treefloor Pty Ltd v Nicholas CTC 482 2018 Pre-Trial Conference Room



Geraldton Courthouse
15 Marine Terrace, GERALDTON
Criminal Listing
09:30 CHAPPELL, Kim Paul Courtroom 1
09:30 HARRIS COUNCILLOR, Darryl Ronald Vincent Courtroom 1
09:30 JONES, Robert Ivan William Courtroom 1
09:30 UPKETT, Mark Albert Courtroom 1

Civil Listing
Miscellaneous Civil
14:15 Key Petroleum (Australia) Pty Ltd v Casey GEN 251 2018 Courtroom 1



Joondalup Courthouse
21 Reid Promenade, JOONDALUP
Criminal Listing
09:30 Anderson, Warren David Courtroom 2
09:30 BROWN, Clinton Jade Courtroom 2
09:30 COOK, MILLER Courtroom 2
09:30 DAKIN, Frank Courtroom 2
09:30 DAMASCO, Sean Adam Courtroom 2
09:30 DE BARI, Damion John Courtroom 2
09:30 DOAN, Van Thoan Courtroom 2
09:30 ENGLISH, Warren Sonny Courtroom 2
09:30 EYRE, Jane Margaret Courtroom 2
09:30 FAIRBANKS, Stephen James Courtroom 2
09:30 FARGHER, Brett Wayne Courtroom 2
09:30 FORIGLIO, Bruno Courtroom 2
09:30 GARDNER, Ian Courtroom 2
09:30 GARLETT, Wade Courtroom 2
09:30 HARRIS, John David Courtroom 2
09:30 JENNINGS, Jake Anthony Courtroom 2
09:30 JONES, DION Courtroom 2
09:30 KAMENICA, Dzenan Courtroom 2
09:30 KELLY, Damien Courtroom 2
09:30 KNAPP, Leigh James Courtroom 2
09:30 LANE, Christopher John Courtroom 2
09:30 LAWTON, Jonathon Frank Courtroom 2
09:30 MADDEN, Timothy John Courtroom 2
09:30 MARSDEN, Tyson James Courtroom 2
09:30 MARSHALL, Joshua Bradley Courtroom 2
09:30 MCLELLAN, Paul Robert Courtroom 2
09:30 NASIC, Aldin Courtroom 2
09:30 NGUYEN, Hung Courtroom 2
09:30 PUCAR, Sasa Courtroom 2
09:30 QUINTERO RUBIANO, Leonardo Courtroom 2
09:30 SMITH, Larry Ralph Courtroom 2
09:30 STEVENS, Benjamin Donald Courtroom 2
09:30 STONELEY, Jordan David Tunui Courtroom 2
09:30 TODHUNTER, Ryan Daniel Courtroom 2
09:30 Tuteao, BRINDLEY Courtroom 2
09:30 VERITY, Brett Keith Courtroom 2
09:30 WHAREPAPA, Kiwa John Jens Courtroom 2
09:30 WOOLLEY, Connor John Courtroom 2
09:30 ZIELINSKI, Daniel James Courtroom 2
10:00 COMBI, James Riki Arnold Courtroom 3
10:00 SIPASEUT, Vanxay Courtroom 3
14:15 WHEATLEY, Brett Courtroom 2

Civil Listing
Extraordinary Driver's Licence
09:00 Daley v Department of Transport EDL 1313 2018 Courtroom 3
09:00 Levi v Department of Transport EDL 444 2018 Courtroom 3
09:00 Shore v Department of Transport EDL 1170 2018 Courtroom 3
Pre-Trial Conference
09:30 Martino v Edwards MINOR 622 2018 Courtroom 4
10:30 Enviro Vision Pty Ltd v Sensis Pty Ltd GCLM 342 2018 Courtroom 4
11:00 Samellie Investments Pty Ltd v J Y Diamond Tool Pty Ltd GCLM 391 2018 Courtroom 4
11:30 Interstyle Building Pty Ltd v Guimelli CTC 1070 2018 Courtroom 4
Trial Court
10:00 ALWIN HOLDINGS PTY LTD v JACOBS RSTN 1074 2018 Courtroom 3
10:00 RJC CONSTRUCTIONS WA PTY v BURGESS & Anor RSTN 1234 2018 Courtroom 3



Kalgoorlie Courthouse
208 Hannan Street, KALGOORLIE
Criminal Listing
10:00 JOHNSTON, Jaydon Malcolom Court1 Children's/Community Court

No Civil Listing for Today.



Karratha Courthouse
Balmoral Road, KARRATHA
Criminal Listing
09:00 NARDI, Harold Lewis Courtroom 2

No Civil Listing for Today.



Katanning Courthouse
149 Clive Street, KATANNING
Criminal Listing
10:00 CHEESEMAN, Rebecca Elizabeth Courtroom 1
10:00 DOO, Ta Mla Courtroom 1
10:00 MARTIN, Bradley Wade Courtroom 1
10:00 MOLINEUX, Jayden Samuel Courtroom 1
10:00 POTAKA-OSBORNE, Riki Caddy Courtroom 1
10:00 SWAYNE, Eoghan Andrew Courtroom 1

No Civil Listing for Today.



Kununurra Courthouse
94 Coolibah Drive, KUNUNURRA
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Residential Tenancies
10:00 Seeber & Anor v Brooking & Anor RSTN 45 2018 Court Room 1



Mandurah Courthouse
333 Pinjarra Road, MANDURAH
Criminal Listing
09:30 ANDERSON, Brendon Les Greg Courtroom 1
09:30 BOOKER, Michael Andrew Courtroom 1
09:30 BOOTHMAN, Brittany Jade Courtroom 1
09:30 BRENNAND, Christopher Thomas Courtroom 1
09:30 BRIGGS, Matthew David Courtroom 1
09:30 BROAD, Daniel John Courtroom 1
09:30 BROWN, Stephen John Courtroom 1
09:30 DUGAN, Joshua David Courtroom 1
09:30 EWEN, David John Courtroom 1
09:30 GARNER, Aleisha Faye Courtroom 1
09:30 GRINDLEY, Brendon John Courtroom 1
09:30 HART, Leonie Verna Courtroom 1
09:30 HICKMAN, Graeme Neil Courtroom 1
09:30 HOOK, AARON Courtroom 1
09:30 JAMIESON, Gavin Lloyd Courtroom 1
09:30 JONES, Jesse Aaron Courtroom 1
09:30 JONES, Michael Anthony Courtroom 1
09:30 KAKE, Marshall William Patrick Courtroom 1
09:30 KAMARA, Bangali Courtroom 1
09:30 KELLY, Travis Daniel Courtroom 1
09:30 KOCZWARA, Michael Kris Courtroom 1
09:30 MARCHESANI, Christian Nicola Courtroom 1
09:30 MILLER, Thomas Richmond Courtroom 1
09:30 MOORFOOT, Sean Peter Courtroom 1
09:30 NANNUP, Mark Jonathon Courtroom 1
09:30 NAPOLI, Peri Lyell Courtroom 1
09:30 NUNN, William Keith Courtroom 1
09:30 PANAIA, Kirra Lee Courtroom 1
09:30 PARTRIDGE, Donna Marie Trisianna Philomena Courtroom 1
09:30 PERKINSON, Grant Lee Courtroom 1
09:30 PUGL, Matthew John Courtroom 1
09:30 RICHARDS, Ben Alexander Courtroom 1
09:30 RUYS, Samuel Thomas Courtroom 1
09:30 SAW, Camille Courtroom 1
09:30 SCOTT, Bradley Alexander Courtroom 1
09:30 SEXTON, Mark Adrian Courtroom 1
09:30 SKIPWORTH, Kevin John Courtroom 1
09:30 STRONACH, Renae Patricia Courtroom 1
09:30 THOMAS, Christopher John Courtroom 1
09:30 THOMAS, Michael Llewellyn Courtroom 1
09:30 TILLEY, Sarah May Courtroom 1
09:30 TREEN, Kristy Ann Courtroom 1
09:30 TURFREY, Mitchell Stephen Courtroom 1
09:30 VERVOORT, William Luke Courtroom 1
09:30 WALL, FIONA SUZZANE Courtroom 1

Civil Listing
Miscellaneous Civil
09:00 Truebody v Truebody MINOR 1218 2017 Courtroom 2
Pre-Trial Conference
09:30 Orohoe & Anor v Green & Anor MINOR 1490 2017 Registrars Office



Margaret River Courthouse
Willmott Avenue, MARGARET RIVER
Criminal Listing
09:30 ARMSTRONG, Oliver Caleb Court Room 1
09:30 POGGI, Julia Lisa Court Room 1
09:30 SEATON, Aaron Ian Court Room 1

No Civil Listing for Today.



Merredin Courthouse
20 Mitchell Street, MERREDIN
Criminal Listing
09:00 ANGWIN, Brett Vincent Courtroom 1
09:00 ASHCROFT, Chad William Courtroom 1
09:00 BOOTH, Lance Jason Courtroom 1
09:00 BUDAU, Bianca Elizabeth Courtroom 1
09:00 CAMPBELL, Bianca Rose Courtroom 1
09:00 CARTER, Kevin James Paul Courtroom 1
09:00 CASTILLO, Mary Ann Courtroom 1
09:00 COMBI, James Riki Arnold Courtroom 1
09:00 COOK, Debra Louise Courtroom 1
09:00 COX, Adam Steven Courtroom 1
09:00 DAWES, Sharon Ann Courtroom 1
09:00 DEVIGNY, Joshua Michael Anthony Courtroom 1
09:00 DOIG, Austin James Courtroom 1
09:00 DOWDLE, Brian James Courtroom 1
09:00 EKSANOW, Adam Jason Courtroom 1
09:00 ELLIS, Mark Anthony Courtroom 1
09:00 GARLETT, Lynette Marion Courtroom 1
09:00 HINKLEY, Justin James Courtroom 1
09:00 JACOBSEN-KELLS, Blair Harold John Courtroom 1
09:00 KICKETT, Connie Louise Courtroom 1
09:00 LITTLE, Sheldon Charles Courtroom 1
09:00 LONGSET HOLDINGS PTY LTD Courtroom 1
09:00 NEWBY, Kyle Corey Turanga Pito Courtroom 1
09:00 PARKIN, Danielle Simone Courtroom 1
09:00 PHOTIOS, Johnny James Courtroom 1
09:00 PICKETT, Patrick Emmanuel Courtroom 1
09:00 Puru Resources Pty Ltd T/A Puru Resources Pty Ltd Courtroom 1
09:00 PUTT, Michael John Courtroom 1
09:00 RECHICHI, Dominic Paul Courtroom 1
09:00 SHARP, Hayden John Courtroom 1
09:00 SNOWDEN, William Paul Courtroom 1
09:00 STEVENAGE, Nolan Desmond Courtroom 1
09:00 STEWART, Torey Hugh William Courtroom 1
09:00 TILBURY, Benjamin Thomas Courtroom 1
09:00 TROTT, Lawrence Wade Courtroom 1
09:00 UTENDA, Sean Tadiwanashe Courtroom 1
09:00 UTTING, Melinda Anne Courtroom 1
09:00 WARMDEAN, Tracy Leeanne Courtroom 1
09:00 WHITECROSS, Brandon Kimberly Courtroom 1
09:00 YARRAN, Laura Marree Courtroom 1

No Civil Listing for Today.



Midland Courthouse
24 Spring Park Road, MIDLAND
Criminal Listing
09:00 BAKER, Jamie Lee Courtroom 1
09:00 BASSANELLI, Anthony Malcolm Courtroom 1
09:00 BENNELL, Kirsty Lee Courtroom 1
09:00 BLURTON, Cheyenne Dawn Courtroom 1
09:00 BROCKHOFF, Joshua Keenan Courtroom 1
09:00 BRYAN, Damian Michael Courtroom 1
09:00 CASTRILLI, Julie Ann Courtroom 1
09:00 COLLARD, Travis Joshua Courtroom 1
09:00 COOPER, Elwin John Courtroom 1
09:00 CRAIG, Raymond James Courtroom 1
09:00 DALY, Tia Jade Courtroom 1
09:00 DAVIES, Lucas Troy Courtroom 1
09:00 DAVITT, Kane Robert Courtroom 1
09:00 DE BONO, Jeremy Patrick Courtroom 1
09:00 DEVIGNY, Joshua Michael Anthony Courtroom 1
09:00 EKHOLM, Brent John Courtroom 1
09:00 FARRELL, Bridgette Rose Faith Courtroom 1
09:00 Farrell, Naomie Ester aka Naomi Esther Courtroom 1
09:00 FERNIE, Jack Patrick Courtroom 1
09:00 FISHER, Ian Wallace Courtroom 1
09:00 FOWLER, George Scott Courtroom 1
09:00 GEARY, Tawahi Joshua Courtroom 1
09:00 GILMORE, Bethany Jayne Courtroom 1
09:00 GLEN, Jonathon Courtroom 1
09:00 GONZALEZ CHAVARRIA, Julio Cesar Courtroom 1
09:00 GOUGH, Daniel David Courtroom 1
09:00 GUY, Timothy Andre Courtroom 1
09:00 HALLORAN, Fay Marianne Courtroom 1
09:00 HANNOVER, Ricky Courtroom 1
09:00 HANSEN, Kyle Anthony Courtroom 1
09:00 HARDING, Monty Jabe Courtroom 1
09:00 HODGKINSON, Sara Ellen Courtroom 1
09:00 HODGSON, Ricky J Courtroom 1
09:00 HUNTER, Mitchell James Courtroom 1
09:00 ILIC, Nikola Courtroom 1
09:00 JACKSON, Callie Marie Courtroom 1
09:00 JAGO, Clinton Desmond Courtroom 1
09:00 JASKOLSKI, Benjamin Daniel Courtroom 1
09:00 JOHAL, Gurpinder Singh Courtroom 1
09:00 JORDAN, Jayson David Courtroom 1
09:00 LEGG, Karlene Ricky Courtroom 1
09:00 LONG, William Kevin Courtroom 1
09:00 MARCIANO, Carlo Francis Courtroom 1
09:00 MARTIN, Liam John Leslie Courtroom 1
09:00 MCQUINN, Samantha Courtroom 1
09:00 MCWHIRTER, Keiran Peter Courtroom 1
09:00 MITCHELL, Rawiri Alexander T Courtroom 1
09:00 MOIR JANSEN, Marie Anne Courtroom 1
09:00 MULLER, Katie Shandal Courtroom 1
09:00 NARRIER, Joan Margaret Courtroom 1
09:00 NEWBERY, Robert Noel Courtroom 1
09:00 NEWBURY, Natasha Lea Courtroom 1
09:00 PALMER, Wayne Michael Courtroom 1
09:00 PENNY, Ashley Lyn Courtroom 1
09:00 PEPPIATT, Zane George Courtroom 1
09:00 POLESELLO, Bianca Cherise Courtroom 1
09:00 POPE, Clarissa Anahere Manawa Courtroom 1
09:00 PRIOR, Anthony James Courtroom 1
09:00 ROBERTS, Gregory John Charles Courtroom 1
09:00 ROPER, Jamie Alexander Courtroom 1
09:00 ROWE-BLACKBURN, Brooke Lee Courtroom 1
09:00 RUTHERFORD, Darren John Courtroom 1
09:00 RUTHERFORD, Samuel James Courtroom 1
09:00 RYAN, Philip John Courtroom 1
09:00 SAMARDALI, Geoffrey Courtroom 1
09:00 SIDDIQUI, Saif Aden Courtroom 1
09:00 SMITH, Neville Raymond Courtroom 1
09:00 SMITH, Rory James Courtroom 1
09:00 SOCHACKI, Luke Andrew Courtroom 1
09:00 STEVENS, Luke Jason Courtroom 1
09:00 SUTCLIFFE, Leon David Courtroom 1
09:00 TAYLOR, Matthew David Courtroom 1
09:00 THATCHER, Kirk Anthony Courtroom 1
09:00 TROUT, Melanie Taryn Courtroom 1
09:00 TYSOE, Georgina Violet Courtroom 1
09:00 WARNER, Oliver Courtroom 1
09:00 WATTS, Dale Anthony Courtroom 1
09:00 WEBB, Steele Blaze Courtroom 1
09:00 WESTELL, Sean Courtroom 1
09:00 WITHNELL, Douglaas Stephan Courtroom 1
09:00 ZADOW, Redmond Vincent Courtroom 1
09:30 BRAHAM, Denzil Leonard Courtroom 2
09:30 TURNER, Bradley Robert Courtroom 2

Civil Listing
Pre-Trial Conference
09:30 Fitzgibbon v Patching GCLM 62 2018 Conference Room
10:00 McLelland v Davoren MINOR 568 2018 Conference Room



Narrogin Courthouse
Fortune Street, NARROGIN
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Miscellaneous Civil
11:30 Department of Communities T/as Housing Authority v Eades RSTN 80 2018 Courtroom 1
11:30 Department of Communities T/as Housing Authority v Miller RSTN 79 2018 Courtroom 1
11:30 Department of Communities T/as Housing Authority v Roberts RSTN 81 2018 Courtroom 1



Port Augusta (SA)
4 Flinders Tce, PORT AUGUSTA
Criminal Listing
14:15 CARNEGIE, Gavin Eric Courtroom

No Civil Listing for Today.



Rockingham Courthouse
15 - 17 Whitfield Street, ROCKINGHAM
Criminal Listing
09:30 ALLEN, Derek William Courtroom 2
09:30 BOFFEY, Carl Joseph Courtroom 2
09:30 BOGERS, David John Courtroom 2
09:30 BOLDISON, Jacqueline Melissa Courtroom 2
09:30 BURNETT, Tabare Deon Courtroom 2
09:30 CARROLL, Michael Glenn Courtroom 2
09:30 CASSIDY, Daniel Shane Haare Courtroom 2
09:30 CASSIDY, Tamaraua Henare Courtroom 2
09:30 CASTLE, Michael David Courtroom 2
09:30 CLAYDON, Stephanie Melanie Courtroom 2
09:30 CLEAVER, Robert Charles Courtroom 2
09:30 COELHO, Blake Todd Courtroom 2
09:30 COKER, Joshua Kane Courtroom 2
09:30 CONNOLLY, Mark Adrian Courtroom 2
09:30 COOPER, Charlie Alan Courtroom 2
09:30 CRAWFORD, Scott Allan Courtroom 2
09:30 CRUZ, Nelson De Castro Courtroom 2
09:30 DA LUZ, Luis Alberto Courtroom 2
09:30 DOWLING, Kane Jake Courtroom 2
09:30 FAGUNDES, Roberto Courtroom 2
09:30 FARRELL MOHAN, Aaron Courtroom 2
09:30 FOLEY, Bronson Rakataha Tiwai Courtroom 2
09:30 FORRESTER, Shayne Peter Courtroom 2
09:30 FRANCIS, Matthew Laurance Courtroom 2
09:30 FREEMAN, Beau Paul Courtroom 2
09:30 HEAD, Bonnie Paige Courtroom 2
09:30 HENZLER, Lorisse Adele Courtroom 2
09:30 INNES, Jodie Leanne Courtroom 2
09:30 IOSIA, Itiiti Winsome Courtroom 2
09:30 KELLY, Jennifer Lee Courtroom 2
09:30 KEMPERS, Adam Russel Courtroom 2
09:30 LLOYD, Dylan Blake Courtroom 2
09:30 MACKEY, Liam Kieran Courtroom 2
09:30 MASON, Jennifer Anne Courtroom 2
09:30 MCKEOWN, Matthew James Courtroom 2
09:30 METTAM, Bodhi Shane Courtroom 2
09:30 MOORE, Jacqueline Mary Courtroom 2
09:30 MORLEY, Sarah Jane Courtroom 2
09:30 NADILO, Adrian Courtroom 2
09:30 NARRIER, Linda Joy Courtroom 2
09:30 NIANIA, Casey Renee Courtroom 2
09:30 NOAH, Lianne June Courtroom 2
09:30 OMAN OBALLA, Akello Courtroom 2
09:30 PARKIN, Jane Bridgette Courtroom 2
09:30 PAYNE, Debbie Leanne Courtroom 2
09:30 PEKAMA, Jacob Courtroom 2
09:30 POTTER, Brett Andrew Courtroom 2
09:30 PRICE, Matthew Leigh Courtroom 2
09:30 ROBINSON, David Courtroom 2
09:30 SAUNDERS, Troy Raymond Courtroom 2
09:30 SHEWRING, Michael Lee Courtroom 2
09:30 SLEEP, Tammy Maree Courtroom 2
09:30 SMITH, Benjamin Michael Courtroom 2
09:30 STEYN, Nicolene Courtroom 2
09:30 THOMPSON, Kelly Patricia Courtroom 2
09:30 THUMWOOD, Ashley Jamie Brown Courtroom 2
09:30 TOOMATA, John Peter Courtroom 2
09:30 UGLE, Timothy John Courtroom 2
09:30 UTAKEA, Morgan Phillip Courtroom 2
09:30 WATSON, Reeanne Jean Courtroom 2
09:30 WHEELER, Andrew Alexander Courtroom 2
09:30 WILKES, Troy Allen Courtroom 2
09:30 WILLS, Neil Courtroom 2
09:30 WILSON, Harley John Courtroom 2

Civil Listing
Application before Registrar
11:00 City of Rockingham v Knight GCLM 1857 2017 Courtroom 3
11:00 City of Rockingham v Pettit GCLM 1865 2017 Courtroom 3
11:00 Patel v CLC (WA) Pty Ltd GCLM 826 2017 Courtroom 3
Combined Court
09:30 Ballawmed Pty Ltd atf the DDK Family Trust v Dierckx CTC 747 2018 Courtroom 1
09:30 Bigwood v Jones MINOR 690 2018 Courtroom 1
09:30 Birkett v Heyworth MINOR 506 2018 Courtroom 1
09:30 City of Rockingham v Moyle GCLM 212 2017 Courtroom 1
09:30 City of Rockingham v Occhipinti & Anor GCLM 1748 2014 Courtroom 1
09:30 City of Rockingham v Ontiveros & Anor GCLM 1843 2016 Courtroom 1
09:30 Davey v Vranic RSTN 703 2018 Courtroom 1
09:30 HILTON PLUMBING (MAINTENANCE) PTY LTD v Heatherington CTC 756 2018 Courtroom 1
09:30 Howe v Millard RSTN 1004 2017 Courtroom 1
09:30 James & Anor v Casey RSTN 1723 2017 Courtroom 1
09:30 Ogden & Ors v Bailey & Anor RSTN 418 2018 Courtroom 1
09:30 Suleski v Thompson & Anor RSTN 637 2018 Courtroom 1
Residential Tenancies
09:30 Schwaiger v Bullock-mews & Anor RSTN 796 2018 Courtroom 3
09:30 Brennan v McRoy RSTN 685 2018 Courtroom 3
09:30 CHAN v BENJAFIELD & Anor RSTN 469 2018 Courtroom 3
09:30 Church & Anor v Balaam & Anor RSTN 775 2018 Courtroom 3
09:30 EDWARDS v MCCARTNEY RSTN 802 2018 Courtroom 3
09:30 Ferguson v Cahill RSTN 792 2018 Courtroom 3
09:30 FRANZEN v FINGHAM & Anor RSTN 728 2018 Courtroom 3
09:30 GASTON v FLAVELL & Anor RSTN 738 2018 Courtroom 3
09:30 HEWETT & Anor v BATE & Anor RSTN 803 2018 Courtroom 3
09:30 Hore v Ninyette RSTN 800 2018 Courtroom 3
09:30 Housing Authority v CULL RSTN 649 2018 Courtroom 3
09:30 Housing Authority v JONES RSTN 798 2018 Courtroom 3
09:30 Housing Authority v WINMAR RSTN 784 2018 Courtroom 3
09:30 Housing Authority v WOODS RSTN 797 2018 Courtroom 3
09:30 Ivanova & Anor v Ward RSTN 247 2018 Courtroom 3
09:30 JEFFREY & Anor v MCGOWAN & Anor RSTN 793 2018 Courtroom 3
09:30 JONES-MASHMAN & Anor v ASHTON RSTN 794 2018 Courtroom 3
09:30 Latino v Dominy RSTN 711 2018 Courtroom 3
09:30 Lemon v Goldbreak Holdings Pty Ltd MINOR 2153 2017 Courtroom 3
09:30 Mackie & Anor v Claffey & Anor RSTN 772 2018 Courtroom 3
09:30 Mitchell v Johnson & Anor RSTN 778 2018 Courtroom 3
09:30 PATANI v PINCI & Anor RSTN 282 2018 Courtroom 3
09:30 Rayner v Te Nana RSTN 786 2018 Courtroom 3
09:30 Richardson v Sant & Ors RSTN 257 2018 Courtroom 3
09:30 Roberts & Anor v Speck RSTN 791 2018 Courtroom 3
09:30 Sankaran v Gibbs RSTN 788 2018 Courtroom 3
09:30 Soltwisch & Anor v Douglas RSTN 581 2018 Courtroom 3
09:30 Stephens v Woodbine & Anor RSTN 699 2018 Courtroom 3
09:30 Tonkin & Anor v Shewring & Anor RSTN 780 2018 Courtroom 3
09:30 WARDHEAD LODGE PTY LTD v BERTRAND RSTN 689 2018 Courtroom 3
09:30 willis v doyle RSTN 763 2018 Courtroom 3
09:30 Woodbine & Anor v Stephens & Anor RSTN 652 2018 Courtroom 3
11:00 Carter v Howard GCLM 435 2018 Courtroom 3
11:00 CCC Financial Solutions No.3 Pty Ltd v Giles MINOR 1579 2017 Courtroom 3
11:00 Living Waters Lutheran College Inc v Ferguson MINOR 1809 2016 Courtroom 3



South Hedland Courthouse
Justice Complex, Hawke Place, SOUTH HEDLAND
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Combined Court
09:00 Dopierala v Sinclair & Anor RSTN 174 2018 Courtroom 1
09:00 GROH v JAMIL & Anor RSTN 160 2018 Courtroom 1
09:00 Kereopa v Department of Transport EDL 176 2018 Courtroom 1
09:00 Little v Department of Transport EDL 161 2018 Courtroom 1
09:00 Lovell v O'Connor & Anor RSTN 152 2018 Courtroom 1
09:00 Megara Developments v The trustee for The Smoothy Family Trust T/A Smoothy Helicopter Services RSTN 107 2018 Courtroom 1
09:00 REYNOLDS v Department of Transport EDL 182 2018 Courtroom 1
09:00 STEVENS v Department of Transport EDL 177 2018 Courtroom 1
09:00 Turland v Department of Transport EDL 158 2018 Courtroom 1
09:00 Williams v Department of Transport EDL 443 2016 Courtroom 1



Warmun Police Station
Lot 2, Road 1 Warmun Community, WARMUN
Criminal Listing
09:00 BARRETT, Hector Lee Courtroom
09:00 CHARLES, Shaun Courtroom
09:00 DUNCAN, Waylon James Courtroom
09:00 GERRARD, Karen Rose Courtroom
09:00 MUNG MUNG, Francis Martin Courtroom
09:00 RAMSEY, Quentin Ross Courtroom

No Civil Listing for Today.



Wiluna Police Station
58 Wotton Street, WILUNA
Criminal Listing
10:00 ANDERSON, Breanna May Wiluna Court Room 1
10:00 GILBERT, Ashlee Ronald James Wiluna Court Room 1
10:00 GILBERT, Kyle Adrian Wiluna Court Room 1
10:00 JACKMAN, Renay Wiluna Court Room 1
10:00 JONES, Simon Friday Wiluna Court Room 1
10:00 PATTERSON, DEON Wiluna Court Room 1
10:00 RICHARDS, Jerames Christion Wiluna Court Room 1
10:00 STEVENS, Roderick Wiluna Court Room 1
10:00 WILLIAMS, Dareth Wiluna Court Room 1
10:00 WILLIAMS, Lennard Vernon Wiluna Court Room 1

Civil Listing
Combined Court
09:30 Housing Authority Kalgoorlie v Gilbert RSTN 10 2018 Wiluna Court Room 1
09:30 Housing Authority v White & Anor RSTN 8 2018 Wiluna Court Room 1
09:30 Housing Authority, Department of Communities v Ashwin RSTN 7 2018 Wiluna Court Room 1



Back to Top