Court Listings for 24 February 2020

Court listings will change to 25 February 2020 after 4:30pm

Please note that some court listings will not be publically displayed due to legislative requirements and/or court requirements.

Tribunal hearings and directions are open to the public, however, compulsory conferences and mediation sittings are closed.

The Courts are open to the Public.

If you can't find your court listing for today, please contact the relevant court.

Filter results by Surname/Organisation or Jurisdiction or Building:

OR
OR
Supreme Court
David Malcolm Justice Centre
28 Barrack Street, PERTH
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Appeal - Single Judge (GDA)
1:30pm Snook v Department of Housing WA GDA 3 2020 4 - 43
Case Management Hearings
10:00am DEPUTY COMMISSIONER OF TAXATION v HOWLEY CIV 2897 2019 9 - 907
10:00am DEPUTY COMMISSIONER OF TAXATION v HOWLEY CIV 2900 2019 9 - 907
10:00am JAECK-AGHDASSI v BOSKA & ORS CIV 3053 2019 9 - 907
10:00am LYCOPODIUM LIMITED v DATACOM SYSTEMS (WA) PTY LTD CIV 2871 2016 9 - 907
10:00am MOODINI v BARNETT CIV 1757 2019 9 - 907
10:00am RENBEC PTY LTD (IN LIQUIDATION) v MCPHERSON WA PTY LTD & ORS CIV 2166 2019 9 - 907
10:00am SHEEHY v NORTH ESCAPE PTY LTD & ANOR CIV 1779 2018 9 - 907
10:00am TRACY & ANOR v I.P CRAVEN & L.G CRAVEN & BRODIE JOHN CRAVEN AS TRUSTEE FOR BRODIE CRAVEN FAMILY TRUST & JARRAD JAMES CRAVEN AS TRUSTEE FOR JARRED CRAVEN FAMILY TRUST CIV 1967 2018 9 - 907
10:00am ZHOU v CARATTI & ORS CIV 1390 2014 9 - 907
Civil Trial
10:30am AUSTRALIA AND NEW ZEALAND BANKING GROUP LIMITED v COUANIS CIV 2290 2014 3 - 36
10:30am WRIGHT v LEMON CIV 1319 2017 6 - 607
Examination
10:00am WESTERN AUSTRALIAN LAND AUTHORITY v GIACCI R PTY LTD COR 185 2018 9 - 906
Judge's CMC List
9:00am CARDACI v CARDACI & ORS CIV 1750 2017 6 - 607
Judges Special Appointment
10:00am GOLD VALLEY IRON AND MANGANESE PTY LTD v ALBARRAN & Ors COR 21 2020 3 - 35
Masters Special Appointment
10:30am GOLD VALLEY IRON PTY LTD v JETWAVE MARINE SERVICES PTY LTD COR 3 2020 9 - 907
Mediation Conference - Registr
9:45am JETWAVE MARINE SERVICES PTY LTD v V CONSTRUCTION RENTAL EQUIPMENT PTY LTD CIV 2636 2018 8 - 803
Registrar's Interlocutory Hear
9:30am UHLENBERG v UHLENBERG & ORS CIV 2727 2019 7 - 708

Supreme Court Building
Stirling Gardens, PERTH
Criminal Listing
9:15am BUCKLAND, Ronald Joseph Court No. 6

Civil Listing
Appeal - Single Judge (SJA)
10:00am TASOVAC v VETERINARY SURGEONS' BOARD OF WA SJA 1106 2019 Court No. 10



District Court
Bunbury Courthouse
3 Stephen Street, BUNBURY
Criminal Listing
10:00am HOBBS, Arron Robert Court Room 2
10:00am ROBERTS, Glen Wayne Court Room 2
9:30am JAMES, Brae David Court Room 2
9:30am MCMULKIN, Tracey Michelle Court Room 2
9:30am POKRYWKA, Stephen Roger Court Room 2

No Civil Listing for Today.

District Court Building
500 Hay Street, PERTH
Criminal Listing
10:00am BAK, Juhyuk 2 - 2-2
10:00am BAKESMATI, Yusuf 7 - 7-1
10:00am BEVK, Rosemarie Anne 5 - 5-3
10:00am BORRETT, Bradley Joseph 7 - 7-1
10:00am BROWN, Earnest Jeffery 7 - 7-1
10:00am CRANE, Luke Douglas 7 - 7-1
10:00am DA RE, Maureis 4 - 4-4
10:00am FLEMING, Christopher Alexander 7 - 7-1
10:00am FRIGGER, Angela Cecilia T 6 - 6-2
10:00am GRANT, Tyson Edward 7 - 7-1
10:00am HEMI, Te-Roku Rocky Junior 7 - 7-1
10:00am HUNTER, Corey Jayden 7 - 7-1
10:00am KAMARA, Mohamed 3 - 3-3
10:00am MASSEY, Ian Patrick 7 - 7-1
10:00am MCKAY, Adam John Laurence 7 - 7-1
10:00am NORTHOVER, Joel Evan 4 - 4-4
10:00am PARREMORE, Chrispian Thomas 4 - 4-2
10:00am PAYNE, Graeme Richard 7 - 7-1
10:00am RADKE, Brett 7 - 7-1
10:00am RILEY, Lorrie Martin 4 - 4-1
10:00am WAINA, Lawrence Jacob 7 - 7-1
10:00am XOKI, Lizo Samuel 6 - 6-4
10:30am NAPIER, Dean Paul 2 - 2-1
2:15pm ABRAHAMS, Damien David 3 - 3-3
9:15am HENDRY, Craig John 5 - 5-4
9:30am LI, Zheng 3 - 3-1
9:30am PARKES, Ben Alan 2 - 2-1
9:30am ZHUANG, Xiaoli 3 - 3-1

Civil Listing
Judges Chambers
10:30am BRYANT v CHIEF EXECUTIVE OFFICER OF THE DEPARTMENT OF TRANSPORT CIVO 5 2019 6 - 6-3
Judges Special Appt - Chambers
12:20pm D'Souza v Barclays Building Services (WA) Pty Ltd & Others CIV 365 2016 1 - 1-1
Judges Special Appt- Civil
2:15pm In the Matter of Criminal Injuries Compensation APP 75 2019 1 - 1-3
Listing Conference DC
10:00am Harris v Percy-Franken CIV 4670 2018 1 - 1-2
10:00am Ingram v Percy-Franken CIV 3852 2018 1 - 1-2
10:00am RASHID v LOVELL CIV 2811 2018 1 - 1-2
10:15am KOS v BABAKARKHIL CIV 3712 2018 1 - 1-2
11:15am Black v The State of Western Australia CIV 3665 2017 1 - 1-2
12:00pm GALLOTTI v WESTPAC CIV 1197 2019 1 - 1-2
9:30am BLENKINS v RICHARDS CIV 269 2019 1 - 1-2
9:30am CALOIERO v CITY OF STIRLING & Anor CIV 1061 2019 1 - 1-2
9:30am Christopher Laurence CALDWELL v Province Leader Of The Oceania Province Of The Congregation Of The CHRISTIAN BROTHERS CIV 251 2019 1 - 1-2
9:45am FLOOD-HOLMBERG v SLOSS CIV 1588 2019 1 - 1-2
Mediation Conference DC
9:30am Greenedge Visions Pty Ltd as Trustee for the Stellar Family Trust v Drewsen Pty Ltd as Trustee for Drewsen Family Trust & Another CIV 2679 2018 1 - 101
Pre-Trial Conference DC
10:00am BALLANTYNE v CALCAGNO CIV 1242 2019 1 - Lvl-1
10:00am BOARDMAN v WOOD & Anor CIV 4464 2018 1 - Lvl-1
10:00am Rainey v The State of Western Australia CIV 892 2018 1 - Lvl-1
9:30am Gould v ISS Property Services Pty Ltd CIV 4066 2016 1 - Lvl-1
9:30am Sidhoum v Minister of Education CIV 688 2016 1 - Lvl-1
9:45am King v AIA Australia Ltd CIV 3946 2018 1 - Lvl-1
9:45am PARVINI v ONG CIV 3820 2019 1 - Lvl-1
9:45am SHEPHERD v WATTERS CIV 1009 2019 1 - Lvl-1
9:45am YAP v ST JOHN OF GOD HEALTH CARE INC CIV 4491 2018 1 - Lvl-1
Reserved Decision - Civil
1:00pm HALL v UNIVERSITY OF CANBERRA APP 65 2019 3 - 3-1
Taxation Of Costs
2:15pm Buxton v Ausdrill Ltd APP 39 2018 1 - 104

Karratha Courthouse
Balmoral Road, KARRATHA
Criminal Listing
10:00am WHITEHURST, Robert Brent Courtroom 1

No Civil Listing for Today.



Magistrates Court
Albany Justice Complex
184 Stirling Terrace, ALBANY
Criminal Listing
9:30am MEDBURY, Luke Anthony James Court Room 3
9:30am NARKLE, Dwayne Nathan Court Room 3

Civil Listing
Trial Court
2:15pm ATKINS v CORAL BLUE RESORT MANAGEMENT PTY LTD ACN: 136 813 628 GCLM 265 2019 Court Room 3
2:15pm ELEK v RUTTER RSTN 309 2019 Court Room 3
2:15pm WEBB v RAMSEY GEN 269 2019 Court Room 3

Armadale Courthouse
109 Jull Street, ARMADALE
Criminal Listing
10:00am BRAMWELL, Craig James Armadale Court 1
10:00am CROFTS, Mark Ashley Armadale Court 1
10:00am DASCA, Ioan Andrew Armadale Court 1
10:00am DUFFY, Luke Armadale Court 1
10:00am EADES, Fred Albert Armadale Court 2
10:00am HALL, Robert Armadale Court 2
10:00am HENDERSON, Timothy John Armadale Court 2
10:00am KILBY, Jevon Robert Steven Armadale Court 2
10:00am MALHOTRA, Kirti Armadale Court 1
10:00am MCELWEE, Matthew Ian Armadale Court 2
10:00am P SUPPIAH, Sathyvelu Armadale Court 1
10:00am SAY LER WAH Armadale Court 2
10:00am SCARVACI, Justino Carl Armadale Court 1
10:00am WARD, Dwayne John Armadale Court 2

Civil Listing
Extraordinary Driver's Licence
9:30am BROMELL v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 236 2020 Armadale Court 1
9:30am MACDONALD v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 144 2020 Armadale Court 1
9:30am SMITH v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 145 2020 Armadale Court 1

Broome Courthouse
Hamersley Street, BROOME
Criminal Listing
1:00pm HERBERT, Keandra Court Room 1
1:00pm LATHAM, Colin George Court Room 1
9:00am AITKEN, Tassie Loice Court Room 1
9:00am ANDERSEN, Mathew William Court Room 1
9:00am BAMAGA, Kay Sanmilliar Accarra Court Room 1
9:00am BARNES, Ronald James Court Room 1
9:00am BARNES, Stanley Court Room 1
9:00am BENT, Jamin Ronald Court Room 1
9:00am BLINCO, Jake Kurtis Court Room 1
9:00am BROOKING, Corina Court Room 1
9:00am CHAN, Ka Fai George Court Room 1
9:00am CHAN, Sun-Nin Jack Court Room 1
9:00am CHARLIE, Shaunetta Court Room 1
9:00am CHEINMORA, Delphine Court Room 1
9:00am CLANCY, Alwyn Charlie Court Room 1
9:00am COLLINS, Neola Ruby Court Room 1
9:00am COX, Jonah Samuel Court Room 1
9:00am DEAN, David Manuel Court Room 1
9:00am DEASY, Steven John Court Room 1
9:00am DOLBY, Isaak James Court Room 1
9:00am EJAI, Thomas Wayne Court Room 1
9:00am FRANK, Eva Alice Court Room 1
9:00am FREDERICKS, Noel Court Room 1
9:00am GARDINER, Gideon Gregory Court Room 1
9:00am GOLOVA, Joseph James Court Room 1
9:00am ISHIGUCHI, Jason Frank Court Room 1
9:00am JOHNSON, Russell Joe Court Room 1
9:00am KILLER, Shannon Lee Court Room 1
9:00am KWILLA, Lloyd Court Room 1
9:00am LAUREL, Desley Lisa Marie Court Room 1
9:00am MAHONY, Brett Stephen Court Room 1
9:00am MAHONY, Travis Robert Court Room 1
9:00am MANADO, Shaun Ehrin Court Room 1
9:00am MATOS, Mish Court Room 1
9:00am MAY, Melinda Lee Court Room 1
9:00am MCKENZIE, William Bruce Court Room 1
9:00am NAGOMARA, Clifton Court Room 1
9:00am NJAMME, Mary Christine Court Room 1
9:00am NODEA, Mark Anthony Court Room 1
9:00am NUNGORAY, Marjorie Court Room 1
9:00am PHILLIPS, Lance William Court Room 1
9:00am SAABAN, Lanos Court Room 1
9:00am SAMPI, Cassie Selina Rose Court Room 1
9:00am SAMPI, Kerston Anthony Court Room 1
9:00am SANDERSON, Jack Edmund Court Room 1
9:00am SHANDLEY, Eric Junior Court Room 1
9:00am SPRATT, Ezra Jonathan Court Room 1
9:00am THIRKELL, Tessima Anna-Marie Rose Court Room 1
9:00am THOARS, Benjamin Neil Court Room 1
9:00am THOMAS, Zenith Ricky Court Room 1
9:00am WARD, Dinny Court Room 1
9:00am WICKS, Trent Anthony Court Room 1
9:00am WILLIAMS, Jackie Court Room 1
9:00am WOLBADI, Joelyn Anne Court Room 1
9:00am WORTHINGTON, Darleen Sarah Court Room 1
9:00am YOUNG, Justine Lee Court Room 1
9:00am YOUNG, Trent Nathan Court Room 1

No Civil Listing for Today.

Bunbury Courthouse
3 Stephen Street, BUNBURY
Criminal Listing
10:00am ALTINTAS, Baris Court Room 4
10:00am ATKINSON, Corey James Court Room 1
10:00am BARDOWSKI, Brendan Shane Court Room 1
10:00am BENNELL, Tanielle Serene Court Room 1
10:00am BRAECKMANS, Joel Paul Court Room 1
10:00am BRYDEN, Shane William Court Room 1
10:00am BUTLER, Rhys William Court Room 1
10:00am CASTLES, Jenelle Shayne Court Room 1
10:00am CLARKE, Daniel Court Room 1
10:00am COE, Joshua Anthony Court Room 1
10:00am COLLARD, Adam James Court Room 1
10:00am COLLARD, Violet Ethel Louisa Court Room 1
10:00am COZYNSEN, Aalbert Jacob Court Room 1
10:00am DAVIS, Damien Leith Court Room 1
10:00am DRAGE, Jason John Court Room 1
10:00am FINLAYSON, Paul Court Room 1
10:00am GIBBONS, Belinda-May June Court Room 1
10:00am HATCH, Paul Arron Court Room 1
10:00am HAYWARD, Brianna Shaye Court Room 1
10:00am HAYWARD, Brianna Shaye Court Room 1
10:00am HEADLEY, Jacob Blade Court Room 1
10:00am HETHERINGTON, Kaleb Robert Court Room 1
10:00am HOWELL, Peta Caroline Court Room 1
10:00am MASKELL, Shane Robert Court Room 1
10:00am PEDLAR, Colleen Helen Court Room 1
10:00am ROWE, Phillip Anthony Court Room 1
10:00am SAULT, Robert William James Court Room 1
10:00am TERPSTRA, Scott Robert Court Room 1
10:00am THORNE, Tiara Amy Court Room 1
10:00am UGLE, Rachel Anne Court Room 1
10:00am VAN NIEROP, Martin Robert Court Room 1
10:00am WEST, Michael Douglas Court Room 1
10:00am WINMAR, Coen Bevan Court Room 4
10:00am WOODS, Ellen Marie Court Room 1
2:15pm DEAN, Lynley Kaye Court Room 4
2:15pm KHAN, Taylor Raymon James Court Room 1
2:15pm PEARCE, Kristin Lee Court Room 1

Civil Listing
Combined Court - Bunbury
2:15pm Hayward v Pearce RSTN 130 2017 Court Room 1
9:30am TOMASZEK v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 87 2020 Court Room 4

Busselton Court House
12 Stanley Street, BUSSELTON
Criminal Listing
9:30am WRIGHTSON, Storm Creed Court Room 2

No Civil Listing for Today.

Carnarvon Courthouse
Cnr Robinson St and Babbage Island Rd, CARNARVON
Criminal Listing
9:30am ANAK INGGU, Desmond Kudang Court Room 2
9:30am BARON, Jamie Cedric Court Room 2
9:30am BARON, Jermaine Charles Court Room 2
9:30am CHEEDY, Ashton Robert Charles Court Room 2
9:30am DARBY, Cedric Colin Winston Court Room 2
9:30am DE BRETTON, Amber Claire Court Room 2
9:30am DODD, Malcolm Thomas Court Room 2
9:30am JETTER, Sabina Marjorie Court Room 2
9:30am KELLY, Lewis Court Room 2
9:30am MITCHELL, Kira Dalphine Court Room 2
9:30am MITCHELL, Nivea-Lee Court Room 2
9:30am MITCHELL, Yvette Rose Maree Court Room 2
9:30am MONGOO, James Micheal Court Room 2
9:30am NARRIER, Nathan Troy Court Room 2
9:30am RANGER, Jaydene Sharee Court Room 2
9:30am RAVEN, Quinn Francis Court Room 2
9:30am RAVEN, Siena Jane Maria Court Room 2
9:30am ROE, Ashwynique Lynley Ronalle Court Room 2
9:30am STRONG, David Frederick Court Room 2
9:30am WALKER, Allan Adrian Court Room 2

No Civil Listing for Today.

Central Law Courts
501 Hay Street, PERTH
Criminal Listing
10:00am ABLETT, Gary Martin 4 - 42
10:00am ABRAHAM, Samuel Anthony 3 - 32
10:00am ADAMS, Hayden Forrest 3 - 35
10:00am ADIBI GARAKANI, Arisha 3 - 32
10:00am ANDERSON, Craig John 3 - 32
10:00am AUCKRAM, Sloan Zen Wallace 3 - 32
10:00am AYTON, Hayley Nicole 4 - 42
10:00am BAKER, Leonard 4 - 41
10:00am BARNARD-PIPER, Jamie Edward 5 - 55
10:00am BARRY, Mohamed Yaya 4 - 42
10:00am BARTORILLO, Travis John 4 - 42
10:00am BECKINGHAM, Drew Stacey 4 - 41
10:00am BEKKERS, Kaitlin Amber 4 - 41
10:00am BELLOTTI, Aaron James 5 - 57
10:00am BENFIELD, Desrick Leroy 4 - 42
10:00am BENNELL, Brodie Benjamin 5 - 57
10:00am BENNELL, Talisha Louise 5 - 57
10:00am BENNELL, Vickie May Rose 4 - 42
10:00am BICKNELL, Scott Allan 4 - 41
10:00am BINAMAT, Elijah 3 - 32
10:00am BLURTON, Victoria Linlee Alexandra 4 - 41
10:00am BOLTON, Errol James 3 - 32
10:00am BONE, Darren John 4 - 41
10:00am BONE, Levi Erik 5 - 57
10:00am BOONMAN, Cory John 4 - 41
10:00am BRANSBY, Sarah Jean 5 - 57
10:00am BRAZEL, Michael Scott 3 - 34
10:00am BROCKWELL, Robert George 5 - 57
10:00am BROPHO, Brodie Travis 3 - 32
10:00am BUNCE, Elizabeth Daphne 3 - 35
10:00am CALABRESE, Benjamin Ronald 5 - 57
10:00am CAMPO, Roberto 4 - 42
10:00am CASHIN, Desserae Lesley 5 - 57
10:00am CHARLES, Croydan Cedric Jamie Lee Billy Alan 3 - 32
10:00am COLLEY, Tyrone James 5 - 57
10:00am COLLIS, Jason Carl 4 - 41
10:00am COLMER, Dwayne Anthony 5 - 55
10:00am Conomy, Jerrod James 4 - 41
10:00am CONWAY, Thomas Lance 3 - 38
10:00am COOPER, Xavier Thomas 5 - 57
10:00am CORBETT, Kolyn Jason 4 - 41
10:00am COX, Crystal Bianca 5 - 57
10:00am Cox, Russell 5 - 52
10:00am DEMPSTER, David Stephen 4 - 41
10:00am DEMPSTER, Trevor Joshua 5 - 57
10:00am DENG, Ayuel 5 - 57
10:00am DHURUMSING, Ootamcoomar 4 - 41
10:00am DICKERSON, Jade Elle 5 - 57
10:00am DONOVAN, Mark Christopher 4 - 42
10:00am DORE, Christopher Michael 4 - 42
10:00am EDGILL, Coen Joseph Leigh 4 - 41
10:00am ELERS, Christina Maxine 4 - 41
10:00am EVANS, Rachel Sabrina Jean 4 - 41
10:00am EWE, Daniel Kar Wah 3 - 32
10:00am FALLON, James Marcus 5 - 57
10:00am FARMER, Wayne Douglas 4 - 41
10:00am FENTON, Nicole Rita 4 - 41
10:00am FITZPATRICK, Kim Anthony 4 - 41
10:00am FRASER, Aiden Tutuki 5 - 57
10:00am FREEMAN, Caillin Dominic 4 - 42
10:00am GARLETT, Barry John 3 - 32
10:00am GIBLETT, Albi Jack 5 - 57
10:00am GLOVER, Lesharna Destiny 5 - 57
10:00am GRZELKA, Troy 4 - 42
10:00am HAJINOOR, Ryhim John 5 - 57
10:00am HANSEN, Jarrad Percy 5 - 57
10:00am HARRIS, Kira Ashley Jade 4 - 41
10:00am HARVEY, Benjamin William 3 - 32
10:00am HENRY, Erin 4 - 41
10:00am HESSE, Bryden Susan 5 - 57
10:00am HILL, Adrian James 4 - 41
10:00am HIND, Gordon Alexander 3 - 32
10:00am HO, Hung D 4 - 41
10:00am HOGAN, Scott William 4 - 42
10:00am HOOD, Ali 3 - 32
10:00am HOUSTON, Kim Robert 5 - 57
10:00am HOWARTH, Ian Hector 5 - 57
10:00am HU, Stephanie Breanna 5 - 57
10:00am HULME, Thomas William 4 - 41
10:00am ISAACS, Geoffrey Samuel James 5 - 57
10:00am JAMES, Viasha Glenys 5 - 57
10:00am JAYATILAKA, Conrad Aloysious 5 - 57
10:00am JOHNSTON, Michael Leslie 5 - 57
10:00am JOSE, Dallas Leigh 3 - 32
10:00am JU, Huirong 5 - 57
10:00am Kapinkoff Nominees Pty Ltd T/A Kapinkoff Nominees Pty Ltd 5 - 57
10:00am KELLY, Connelle Lee 5 - 57
10:00am KENNEDY, Ashleigh Meagan 4 - 41
10:00am KING, Dylan Ivan 5 - 57
10:00am KING, Zachary Kevin Penor 3 - 32
10:00am KNAPP, Ceciely Roma 5 - 57
10:00am LATHAM, Wayne Edward 4 - 41
10:00am LAWSON, Toby John 3 - 32
10:00am LEAHY, Angela Michelle Anne Marie 5 - 55
10:00am LICENCE, Cory Leonard John 4 - 42
10:00am LOWE, Cody Daniel 5 - 55
10:00am LUKES, Abby Jill 4 - 41
10:00am LUTZ, John William 4 - 41
10:00am MAHARAJ, Shantaram 3 - 32
10:00am MAIAVA, Timoteo Wilson 5 - 57
10:00am MARCHETTI, Jeremy Peter 5 - 57
10:00am MARTIN, Connah Eric Anthony 3 - 32
10:00am MARTIN, Rodney Eric 5 - 55
10:00am MASTON, Brett Ronald 3 - 32
10:00am MCKENZIE, Chloe May 4 - 41
10:00am MCKINLEY, Amanda Jane 5 - 57
10:00am MEAD, Christopher Ross 3 - 32
10:00am MIKARA, Celeste Denny Moanna 5 - 57
10:00am MILEVSKI, Mile 5 - 57
10:00am MISCHEWSKI, Stevie-Ray 3 - 31
10:00am MONAGHAN, Shannon Lisa 5 - 57
10:00am MYLES, James Gregory John 3 - 32
10:00am NARRIER, Bonnie Jean 5 - 57
10:00am NARRIER, Kristy Rose 4 - 42
10:00am NAZARI, Amir Khan 5 - 57
10:00am NDAWA, Mary Magdelene Philemon 5 - 54
10:00am NGEMORO, Evanuel 5 - 57
10:00am NGO, Thuong Michael 4 - 41
10:00am NGUYEN, Hung Anh 5 - 57
10:00am NINYETTE, Barry Gilbert 3 - 32
10:00am NORMAN, Richard Austin Dodd 4 - 41
10:00am NUNN, Matthew James 3 - 32
10:00am OAKLEY-RYAN, Dwayne Khyal 4 - 41
10:00am O'BRIEN, Thomas Joseph Davenport 4 - 41
10:00am O'LOUGHLIN, Robert David 4 - 42
10:00am PATON, Darcy James 4 - 42
10:00am PENNY, Christopher Wayne 5 - 57
10:00am PHILIPPE, Aaron Michael 5 - 57
10:00am PROCTER, Nicholas Arthur 4 - 41
10:00am PROGRI, Mynerin 3 - 32
10:00am PUSTKUCHEN, James Bruce 4 - 42
10:00am QUINN, Shane Arthur 4 - 41
10:00am RANDALL, Aaron John 4 - 42
10:00am RATTIGAN, Brett Daniel 5 - 57
10:00am REGGET, Rosli Bin 4 - 41
10:00am RICHARDS, Bradley John 3 - 32
10:00am ROBERTS, Jason Wayne 5 - 57
10:00am ROBINSON, Daniel 5 - 57
10:00am RODGERS, Ashton Mark 5 - 57
10:00am RODGERS, James Edward 3 - 35
10:00am SILVESTRO, Rebecca 4 - 41
10:00am SINATKAS, Damion Evan 4 - 42
10:00am SLATER, Alan John 3 - 32
10:00am SMITH, Chelsea Lyndal 4 - 41
10:00am SMITH, Jared Wayne 5 - 57
10:00am SMITH, Rikisha Shikerra Ada 5 - 57
10:00am SOWDEN, Kristal Lea 4 - 41
10:00am SQUANCE, Brett John 4 - 41
10:00am SUTHERLAND, Alistair 3 - 32
10:00am TAYLOR, Coen Brian 3 - 32
10:00am TAYLOR, Dennis Noel 5 - 57
10:00am TAYLOR, Kristy Marie 3 - 35
10:00am TAYLOR, Mark Raymond 5 - 57
10:00am TEH, Chia Hau 5 - 57
10:00am THIERAUF, Tali Jayne 4 - 41
10:00am THOMASON, Daniel Joseph 4 - 41
10:00am TIDMARSH, Lynsey 4 - 41
10:00am TOOHEY, Benjamin Patrick 3 - 32
10:00am TRAINOR, Talesha Jayne 3 - 35
10:00am TRAN, Van Tuoc 4 - 41
10:00am TROTT, Garry John 4 - 41
10:00am UGLE, Nathan Jack 3 - 32
10:00am WADE, Ben Connor 3 - 35
10:00am WANLESS, Luke James 4 - 41
10:00am WARE, Paul Harold 4 - 42
10:00am WEAZEL, Warren Joesph 4 - 41
10:00am WHITING, Danny Christopher 4 - 41
10:00am WILD, Christopher Lee 3 - 35
10:00am WILLIAMS, Diana Elizabeth 5 - 55
10:00am WILLIAMS, Phillip John 5 - 57
10:00am WOODS, Bianca Jade 4 - 42
10:00am WOODS, Douglas John 4 - 41
10:00am WOODS, Wayne Raphael 4 - 42
10:00am WRIGHT, Martin Richard 3 - 35
10:00am YOUNG, Samuel 5 - 55
12:00pm HANSEN, Narelle Elizabeth Rose 3 - 35
12:00pm HENRICK, Ellen Leonora 3 - 35
9:00am GARLETT, Sharon 5 - 57
9:00am GREEN, David Patrick 5 - 57
9:00am HILL, Shannon Christine 3 - 32
9:00am LONEY, Thomas Nikolas 5 - 57
9:00am MAZURKIEWICZ, Anna 5 - 57
9:00am MILLER, Dakota 5 - 57
9:00am PHELPS, Matthew Carl 5 - 57
9:00am ROBERTS, Bruce Phillip 5 - 57
9:00am SANSALONE, Dominic Memo 5 - 57
9:00am SHORE, Joshua Robert 5 - 57
9:00am SHORE, Robin Leanne 5 - 57
9:00am STARR, Michael Mckay 5 - 57
9:00am STEPHENS, Rickylee Wayne Junior 5 - 57
9:00am WEBB, Benjiman Bradley 5 - 57
9:00am WOODS, Teagan Montana Rose 5 - 57
9:30am ALZOUBAYDY, Ali 3 - 38
9:30am ANDERSON, Alwyn John 3 - 38
9:30am ANDERSON, Joseph Nicholas 4 - 41
9:30am ANTICH, Roko 3 - 37
9:30am BAXTER, Kelvin James 3 - 32
9:30am BELL, Robert William 3 - 37
9:30am BENNELL, Ricardo Thomas 3 - 32
9:30am BIRKS, Judge Ethan 3 - 37
9:30am BRADY, Dylan William 3 - 32
9:30am BRAZEL, Michael Scott 3 - 38
9:30am BRAZIER, Benjamin Paul 3 - 37
9:30am BROWNE, Robert Harry 3 - 37
9:30am BROWNE, Sarah 3 - 37
9:30am CARDILE, Anthony Mark 3 - 37
9:30am COTIC, Steve 3 - 37
9:30am COUNCILLOR, Shakira Lindsay 3 - 38
9:30am DA COSTA, Katya Kim 3 - 37
9:30am DUNKERLEY, Gary Wilfred 4 - 41
9:30am DYER, Sharon Denise 3 - 37
9:30am ELLIS, Jason Robert 3 - 37
9:30am FORBES, Laemin Charles Chisolm 3 - 37
9:30am GARLETT, Arthur Colin 4 - 41
9:30am GUAGLIARDO, Karen Michelle 3 - 37
9:30am JOYCE, Matthew Luke 4 - 41
9:30am KOSHKO, Dmitry Olegovich 3 - 37
9:30am LA BIANCA, Calogero 4 - 41
9:30am LENANE, Rory Paul 3 - 37
9:30am LOLE, Robert Wade 3 - 38
9:30am LOUIS, Desiree 3 - 38
9:30am MALITH, Samuel Bol 3 - 37
9:30am MAY, Janella Anne 4 - 41
9:30am MCIVOR, Ryan Luke 3 - 37
9:30am MENE, Lianna Maree 3 - 32
9:30am MERINO, Richard Daniel 3 - 37
9:30am METZGER, Phillip Alexander 3 - 38
9:30am MISCHEWSKI, Stevie-Ray 3 - 38
9:30am NARRIER, Dennis Charles 3 - 37
9:30am NARRIER, Jacqueline Marie 3 - 37
9:30am NDAWA, Mary Magdelene Philemon 3 - 38
9:30am NGUYEN, Johnson 3 - 38
9:30am PARKER, Ben Elliott 3 - 38
9:30am PRATT, Emily Jane 4 - 41
9:30am PROUD, Colin Trevor 3 - 37
9:30am ROBERTSON, Katherine Anne 3 - 38
9:30am ROBINSON, Kyra Michelle Stephanie 3 - 37
9:30am RODNEY, Travis Jordan 3 - 32
9:30am ROSE, Andrew Bo 3 - 37
9:30am RYDER, Natasha Grace 3 - 32
9:30am SALAD, Ayan Dahir 4 - 41
9:30am SHELDON-OSTLE, Aaron James 3 - 35
9:30am SMITH, Natasha Lee 3 - 32
9:30am SUMMERS, Samantha Jade 4 - 41
9:30am THOMPSON, David Robert 3 - 37
9:30am THOMPSON, Reece Alan 3 - 32
9:30am THOMSON, John Parker 3 - 37
9:30am TOWERS, Brittney Louise 3 - 32
9:30am WALLAM, Tyrone James 5 - 54
9:30am WHITEHEAD, Dwain Donald 3 - 37
9:30am WOODLEY, Brian Lawrence 3 - 37
9:30am WOODS, Lois Crystal Jade 3 - 32
9:30am WORMLEY, Paul 3 - 38
9:45am INMAN, Ashton John 3 - 32
9:45am KIERNAN, Taylor Adam 3 - 32
9:45am WINDLASS, Matthew Edward Norman 3 - 32

Civil Listing
Application before Registrar
10:30am BAK v MASON MIGRATION PTY LTD CTC 16153 2018 7 - 71
Applications/Trial
10:00am WALIA v VELEV MINOR 5105 2019 9 - 91
9:30am DELLE DONNE v SINGH MINOR 15691 2019 9 - 91
9:30am GOLDEN BORONIA (AUSTRALIA) PTY LTD & Anor v DOWNEY GCLM 9667 2019 9 - 91
Chambers Sitting
9:00am PASCU v LEE GCLM 14782 2019 Chambers
Pre-Trial Conference
10:00am Complete Hire and Sales Pty Ltd (ACN 090 519 823) T/A Complete Portables v Guardian Transport and Storage Pty Ltd (ACN 107 716 718) T/A Guardian Removals GCLM 17379 2017 7 - 7.1
10:00am MILLS OAKLEY LAWYERS (A FIRM) v CARAVEL MINERALS LIMITED (ACN 120 069 089) GCLM 9460 2019 7 - 7.2
11:00am O'MEARA v YOUI INSURANCE CO GCLM 16527 2019 7 - 7.1
11:00am TUNGATE v MARWAHA GCLM 13719 2019 7 - 7.3
9:00am REKLAW (WA) PTY LTD v SOUTHERN GLOBAL DEVELOPMENTS PTY LTD GCLM 11880 2019 7 - 7.2
9:00am SWISSWOOD CARPENTRY AND JOINERY PTY LTD v SILK CONSTRUCTIONS PTY LTD MINOR 14799 2019 7 - 7.1
9:30am DWYERS LEGAL PTY LTD v WILSON GCLM 9053 2019 7 - 7.3
9:30am JKL INVESTMENTS (WA) PTY LTD ATF PHILP FAMILY TRUST T/AS JESSCO BUILDING & PROPERTY SERVICES v MCMAHON MINOR 6266 2019 7 - 7-4

Collie Courthouse
43A Wittenoom Street, COLLIE
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Combined Court
9:30am Moran v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 59 2019 Court Room 1

Esperance Courthouse
100 Dempster Street, ESPERANCE
No Criminal Listing for Today.

Civil Listing
Miscellaneous Civil
2:15pm HILTON & Anor v LINDEN & Anor RSTN 2 2020 Courtroom

Fremantle Courthouse
8 Holdsworth Street, FREMANTLE
Criminal Listing
10:00am ALONE, Lorna Lorraine Court Room 3
10:00am CIAVALINI, Daniel Court Room 3
10:00am DALE, Benjamin Court Room 3
10:00am DE FLORENCA, Paulo Fernandez Court Room 3
10:00am KRAMER, Joshua Michael Johannes Court Room 3
10:00am PONTING, Kerry Robin Court Room 3
10:00am WANJAU, John Matiru Court Room 3
10:00am WOODS, Jeremy James Court Room 3
9:00am ALFORD, Brodie Evan Antony Court Room 1
9:00am ANDERSON, Simon Peter Court Room 1
9:00am BLUETT, Matthew James Court Room 1
9:00am BOMBARDIER, Bradley John Court Room 1
9:00am BROWN, Craig Andrew Court Room 1
9:00am BURGESS, Toryn Marc Court Room 1
9:00am CARROLL, Andrew David Court Room 1
9:00am COLLETT, Taleah Jordan Court Room 1
9:00am CORTES, Gilberto Arnaldo Court Room 1
9:00am DE MARIA, Dennis Court Room 1
9:00am ELLIS, Lindsay Howard Court Room 1
9:00am GILL, Alan Wayne Court Room 1
9:00am HOLDSWORTH, David Adam Court Room 1
9:00am HOOGEWERF, Jethro Richard Court Room 1
9:00am HOPKINSON, Shawn Alan Court Room 1
9:00am HOUSE, Nathan Shane Court Room 1
9:00am INMAN, Stanley John Court Room 1
9:00am JAKOVCEVIC, Peter Nicola Court Room 1
9:00am JENKINS, Mckayla Court Room 1
9:00am JURAS, Frank Thomas Court Room 1
9:00am KACAL, Jonathon James Court Room 1
9:00am KALLENBERG, Justin Aaron Court Room 1
9:00am KEESING, Liam Michael Court Room 1
9:00am KICKETT, Craige John Court Room 1
9:00am KINKADE, Kate Court Room 1
9:00am KRAKOUER, Karla Kym Court Room 1
9:00am LITT, Kelvin Mervyn Court Room 1
9:00am MACMILLAN, David John Court Room 1
9:00am MAHONY, Andrew Joseph Court Room 1
9:00am MANYAM, Noel Patrick Court Room 1
9:00am MCROBERT, Lachlan Nicholas Court Room 1
9:00am MICHAEL, Craig Todd Court Room 1
9:00am MILLER, Marlon Brett Court Room 1
9:00am MUNRO, Donald William Court Room 1
9:00am MURRAY, Gregory Robert Court Room 1
9:00am NORGARD, Ross Stewart Court Room 1
9:00am NZOYISABA, Felixis Court Room 1
9:00am OLIVEIRA, Brayden Keanu Court Room 1
9:00am PAGE, Gary Thomas Court Room 1
9:00am PALERMO, Joshua Ben Court Room 1
9:00am PAONE, Franco Court Room 1
9:00am PENNEBAKER, Zachary Thomas Court Room 1
9:00am PESJAK, Branko Court Room 1
9:00am PUNCH, Allan Lewis John Court Room 1
9:00am RANDALL, Ashley Davyd Court Room 1
9:00am RIJAVEC, Shane Peter Martin Court Room 1
9:00am RILEY, Rhys Kaylin Court Room 1
9:00am SCANLIN, Russell Frank Court Room 1
9:00am SHARP, Mathew James Court Room 1
9:00am SLATER, Katy Teresa Court Room 1
9:00am SMITH, Kirsty Tamar Court Room 1
9:00am SNELL, Andrew Malcolm Court Room 1
9:00am STEWART, Trei Court Room 1
9:00am UMBAGAI, Estelle Ruth Court Room 1
9:00am VAGG, Desmond Edward Court Room 1
9:00am WARNER, Ripley Tate Court Room 1
9:00am WESSLING, Jonathon Lyle Court Room 1
9:00am WESTSPEED ENTERPRISES PTY LTD Court Room 1
9:00am WHYTE, Kylie Marie Court Room 1
9:00am WILLIAMS, Emma Rose Radford Court Room 1
9:00am WILLIAMS, Owen Keith Court Room 1
9:00am WILLIAMS, Peta Alana Court Room 1
9:00am WILLIS, Michael William Court Room 1
9:00am WOJCICKI, Connor Mark Kieran Court Room 1
9:00am WOODS, Jamie John Court Room 1
9:00am WOODS, Lloyd Todd Court Room 1
9:00am WRIGHT, Darren Stuart Court Room 1

Civil Listing
Trial Court
10:00am CRESWELL v AIR FORCE ASSOCIATION (WA DIVISION) INC. MINOR 998 2019 Court Room 2

Geraldton Courthouse
15 Marine Terrace, GERALDTON
Criminal Listing
9:30am ASHWIN, William Allan Courtroom 2
9:30am BREMNER-WALKER, Joel David Courtroom 2
9:30am CLINCH, Murray Joseph Frayner Courtroom 2
9:30am CURLEY, Jessica Paula Courtroom 2
9:30am DERSCHOW, Adrian Malcolm Courtroom 2
9:30am EGAN, William Henry Courtroom 2
9:30am FLANAGAN, Robert James Courtroom 2
9:30am FLANAGAN, Robert James Courtroom 2
9:30am FOGARTY, Michael Andrew Courtroom 2
9:30am GARTNER, Eli Jacob Courtroom 2
9:30am GORMAN, Seth Graeme Courtroom 2
9:30am HARRIS, Quentin Blade Courtroom 2
9:30am HEATH, Amy Louise Courtroom 2
9:30am JOHNSTONE, Leslie Desmond Courtroom 2
9:30am JONES, Joseph Benjamin Courtroom 2
9:30am MCMAHON, William Kevin Shane Courtroom 2
9:30am OLIVER, Tristin James Courtroom 2
9:30am OLIVER, Victor Jordan Courtroom 2
9:30am OLIVER, Victor Jordan Courtroom 2
9:30am ROSS, Joseph Anthony Courtroom 2
9:30am RYDER, Raymond James Courtroom 2
9:30am SHAR, Greg Neil Courtroom 2
9:30am THOMPSON, Kellie Marie Courtroom 2
9:30am TITTUMS, Sacha Lee Courtroom 2
9:30am TOGO, Kirstan Bernard Geoffrey Courtroom 2
9:30am WOODS, Shannon Thomas Courtroom 2

No Civil Listing for Today.

Harvey Police Station
Uduc Road, HARVEY
Criminal Listing
10:00am AMPHLETT, Peter Alan Police Station Courtroom
10:00am CANE, Andrew Police Station Courtroom
10:00am DAVISON, Bradley Lewis Police Station Courtroom
10:00am GREGORY, Deeanne Kathleen Police Station Courtroom
10:00am HARRISON, Leaha Janell Police Station Courtroom
10:00am JOYCE, Natasha Karen Police Station Courtroom
10:00am KIDDIE, Matthew James Police Station Courtroom
10:00am NANNUP, Nikita Sue Police Station Courtroom
10:00am OSBORNE-RAPER, Izack Victor Police Station Courtroom
10:00am PIPE, Shane Peter Police Station Courtroom
10:00am RANKIN, Renae Della Police Station Courtroom
10:00am STAFFORD, Gary Police Station Courtroom
10:00am WU, Min-Ching Police Station Courtroom
10:00am YZERMAN, Wayne Anthony Police Station Courtroom

No Civil Listing for Today.

Joondalup Courthouse
21 Reid Promenade, JOONDALUP
Criminal Listing
10:00am CAMPBELL, Bradley Spencer Courtroom 1
10:00am MUNRO, Dermot Courtroom 1
10:00am PERREAU, Aidan James Courtroom 3
10:00am STAVRIANAKOS, Nick Anthony Courtroom 1
10:00am TRELOAR, Stuart James Mcadam Courtroom 3
9:30am BAGER, Kayla Anne Kent Courtroom 2
9:30am BASHER, Jarrod Andrew Courtroom 2
9:30am BROWN, Corey Glenn Courtroom 2
9:30am BURNETT, Codie William Courtroom 2
9:30am CAMILLERI, Christopher John Courtroom 2
9:30am COLE, Luke Benjamin Courtroom 2
9:30am CROOKE, Reece David Courtroom 2
9:30am CROSS, Laura Dorothy Courtroom 2
9:30am EDWARDS, Leslie Evans Courtroom 2
9:30am FITZMAURICE, Jordan Ann Courtroom 2
9:30am GOBLE, Tyron William Courtroom 2
9:30am GORDON, Michael Ashley Courtroom 2
9:30am HART, Jolene Rose Courtroom 2
9:30am HICKLING, Andrew John Courtroom 2
9:30am HOPWOOD, Christopher Adam Courtroom 2
9:30am ILICH, Brock David Courtroom 2
9:30am JAYAWARDANE, Shehan Thashiya Courtroom 2
9:30am JENNINGS, Nicole Kathleen Courtroom 2
9:30am JOHNS, Jayden Brian Courtroom 2
9:30am JONES, Benjamin Francis Hugh Courtroom 2
9:30am KAMENICA, Dzenan Courtroom 2
9:30am KELLY, Lorena Mary Courtroom 2
9:30am KENDRICK, Sarah Mcleod Courtroom 2
9:30am KNAPP, James Alan Leslie Courtroom 2
9:30am LE, Quang Trung Courtroom 2
9:30am MADAFFARI, Benjamin Courtroom 2
9:30am MARTINO, Antonio Jason Courtroom 2
9:30am MARTINO, Taliesha Courtroom 2
9:30am MITCHELL, Maurice Edward Courtroom 2
9:30am NEMARIC, Zachary Courtroom 2
9:30am NURSE, David Michael Courtroom 2
9:30am PATERSON, Tegan Cora Courtroom 2
9:30am PEARCE-BLYTH, Leyton David Courtroom 2
9:30am PROUDFOOT, Stuart Bruce Courtroom 2
9:30am PUKI, Wayne Rangi Courtroom 2
9:30am ROBERTSON, Adam Keir Courtroom 2
9:30am RYDER, Joseph Benedict Courtroom 2
9:30am SANHEUZA-RAMIREZ, Cheriekah Neneh Courtroom 2
9:30am SCRICCA, Marco Anthony Charles Courtroom 2
9:30am SHARIF, Sari Normala Courtroom 2
9:30am SHOOBERT, Jamie Frederick Courtroom 2
9:30am SMITH, William Harold Courtroom 2
9:30am STEVENS, Benjamin Donald Courtroom 2
9:30am STEVENS, Benjamin Donald Courtroom 2
9:30am SUKOSKI, Tony Courtroom 2
9:30am TAMBAKIS, Vivienne Natalie Courtroom 2
9:30am THOMPSON, Kaylene Joy Courtroom 2
9:30am TOBIN, Gene Patrick Courtroom 2
9:30am VAN REES, Matthew James Courtroom 2
9:30am WEATHERILL, Genna Kym Courtroom 2
9:30am WILLIAMSON, Shayna Alice Courtroom 2
9:30am WILSON, Callum Joseph Courtroom 2
9:30am WILSON, Christopher Jake Courtroom 2
9:30am WRIGHT, Alan Keith Courtroom 2

Civil Listing
Extraordinary Driver's Licence
9:30am FITZGERALD v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 78 2020 Courtroom 1
9:30am MCCONNELL v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 3489 2019 Courtroom 1
9:30am VENOUTSOS v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 2721 2019 Courtroom 1
9:30am ZUPANOV v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 299 2020 Courtroom 1
Trial Court
10:00am ABBOTT & Anor v LATHAM RSTN 45 2020 Courtroom 1
10:00am Bates & Anor v RANKIN RSTN 157 2020 Courtroom 3
10:00am TONG & Anor v CRUMBLISH RSTN 88 2020 Courtroom 3

Kalgoorlie Courthouse
208 Hannan Street, KALGOORLIE
Criminal Listing
10:00am AKERS, Stephen Thomas Court 3 Magistrates Court
10:00am ANDERSON, Ty Ryan Court 3 Magistrates Court
10:00am ASHWIN, Darrell James Serino Court 3 Magistrates Court
10:00am BAILEY, Waylon Clem Court 3 Magistrates Court
10:00am BARNES, Keithan Rosston Court 3 Magistrates Court
10:00am BATES, Cecil Court 3 Magistrates Court
10:00am BRENNAN, Hector Gregory James Court 3 Magistrates Court
10:00am BRENNAN, Ronald Alfred Roddy Court 3 Magistrates Court
10:00am BROCKMAN, Gary Francis Court 3 Magistrates Court
10:00am BROCKMAN, James Stuart Court 3 Magistrates Court
10:00am BROUGHTON, Delvene Maria Court 3 Magistrates Court
10:00am CHAMPION, Beverley Ann Court 3 Magistrates Court
10:00am CLARKE, Jane Patricia Court 3 Magistrates Court
10:00am COLBUNG, Mark Aaron Court 3 Magistrates Court
10:00am COWLEY-DEAN, Kathryn Elizabeth Cain Court 3 Magistrates Court
10:00am DIMER, Tyrone Roy Court 3 Magistrates Court
10:00am DUNN, Dennis Lee Court 3 Magistrates Court
10:00am EDWARDS, Jackie Paul Court 3 Magistrates Court
10:00am EVANS, Deborah Court 3 Magistrates Court
10:00am FINK, Kane William Court 3 Magistrates Court
10:00am FISSIOLI, Ralph Emanuel Court 3 Magistrates Court
10:00am FOLEY, Dixon Court 3 Magistrates Court
10:00am FORREST, Kyle Gregory Court 3 Magistrates Court
10:00am FRAZER, Ursula Court 3 Magistrates Court
10:00am GILBERT, Kyle Adrian Court 3 Magistrates Court
10:00am GINGER, Christopher George Court 3 Magistrates Court
10:00am GLASSON, Kyle Wayne Court 3 Magistrates Court
10:00am GRAHAM, Isaiah David Court 3 Magistrates Court
10:00am GRANT, Larissa Nadine Court 3 Magistrates Court
10:00am GREEN, Craig Allen Court 3 Magistrates Court
10:00am HALL, Gregory Joseph Court 3 Magistrates Court
10:00am HAM, Allan Gavin Court 3 Magistrates Court
10:00am HANSEN, Dominic Paddy Wayne Court 3 Magistrates Court
10:00am HARRIS, Andrew James Court 3 Magistrates Court
10:00am HILLIARD, Victoria Ann Court 3 Magistrates Court
10:00am HOLLIDAY, Mitchell Ian Court 1 Children's/Community Court
10:00am IBRAHIM, Rami Court 3 Magistrates Court
10:00am JONES, Rebecca Maree Court 3 Magistrates Court
10:00am KLOSE, Kimberley Eve Court 3 Magistrates Court
10:00am LANE, Samantha Court 3 Magistrates Court
10:00am LE PAGE, Carley Jade Court 3 Magistrates Court
10:00am MAIR, Cameron Scott Court 3 Magistrates Court
10:00am MARCHESE, Martino Court 3 Magistrates Court
10:00am MARCHESE, Martino Court 3 Magistrates Court
10:00am MARCHESE, Steven Patrick Court 3 Magistrates Court
10:00am MARKS, Lincoln Albert Court 3 Magistrates Court
10:00am MCARTHUR, Kevin Court 3 Magistrates Court
10:00am MCCARTHY, Andrew Philip Court 3 Magistrates Court
10:00am MINNING, James Ronald Court 3 Magistrates Court
10:00am MUNRO, Shane Allan Court 3 Magistrates Court
10:00am NEWBY, Kim Rebecca Court 3 Magistrates Court
10:00am NEWLAND, Dixon Keith Edward Court 3 Magistrates Court
10:00am NYAMANDE, Peter Court 3 Magistrates Court
10:00am O'LOUGHLIN, Kathleen Dawn Court 3 Magistrates Court
10:00am PASKOV, Donald Lawrence Court 3 Magistrates Court
10:00am PATTERSON, Rachel Anne Court 3 Magistrates Court
10:00am PATTERSON, Trevor John Court 3 Magistrates Court
10:00am REID, Alfred Donald Court 3 Magistrates Court
10:00am RINALDI, Nicholas Court 3 Magistrates Court
10:00am SEERATHONG, Withoon Joe Court 3 Magistrates Court
10:00am SHAW, Franklin Randoph Court 3 Magistrates Court
10:00am STOKES, Truan Dylan Court 3 Magistrates Court
10:00am TATE, Terry Pearce Court 3 Magistrates Court
10:00am TE KANI, Te-Arepa Dion Court 3 Magistrates Court
10:00am TINKER, Morrison James Court 3 Magistrates Court
10:00am VIGAR, Christopher Kevin Court 3 Magistrates Court
10:00am WEST, Sebastian Court 3 Magistrates Court
10:00am WILDER, Marsella Tamara Court 3 Magistrates Court
10:00am WOJTOWICZ, Ashley Stephen Court 3 Magistrates Court
10:00am WRIGHT, Sean Thomas Court 3 Magistrates Court

Civil Listing
Combined Court
10:00am WA Police Department v JENNINGS PBO 226 2019 Court 1 Children's/Community Court

Karratha Courthouse
Balmoral Road, KARRATHA
Criminal Listing
9:00am EDWINS, Nathaniel Alfred Kade Courtroom 2

No Civil Listing for Today.

Katanning Courthouse
149 Clive Street, KATANNING
Criminal Listing
2:00pm NARRIER, Brendon Joel Courtroom 1

No Civil Listing for Today.

Kununurra Courthouse
94 Coolibah Drive, KUNUNURRA
Criminal Listing
9:00am BULSEY, Michael Craig Court Room 1
9:00am HAMILTON, Bryon Lee Court Room 1
9:00am MOOLARVIE, Roger Court Room 1
9:00am ROBERTS, Byron Court Room 1
9:00am TORRES, Michael Joseph Court Room 1
9:00am WARD, Luke Oswald Court Room 1

No Civil Listing for Today.

Mandurah Courthouse
333 Pinjarra Road, MANDURAH
Criminal Listing
9:30am BRUCE, Jeffrey Simon Courtroom 1
9:30am CARRUTHERS, Paul Bailey Courtroom 1
9:30am MURRAY, Troy Douglas Courtroom 1

Civil Listing
Combined Court
9:30am COOK v DEPARTMENT OF TRANSPORT EDL 116 2020 Courtroom 1

Merredin Courthouse
20 Mitchell Street, MERREDIN
Criminal Listing
9:00am LONG, Brenda Ena Courtroom 1

No Civil Listing for Today.

Midland Courthouse
24 Spring Park Road, MIDLAND
Criminal Listing
9:30am BAATJES, Sheldon Mathew Courtroom 1
9:30am BLURTON, Anthony Charles Courtroom 1
9:30am BOYER, Kane Liam Courtroom 2
9:30am COOK, Shannon John Courtroom 1
9:30am COOPER, Joshua Courtroom 1
9:30am GLINDEMANN, Stephen John Courtroom 2
9:30am GORMAN, Sam Ryan Courtroom 1
9:30am HEATH, Justin Noel Courtroom 1
9:30am JOHNS, Peter Edward Courtroom 2
9:30am KINDRED, Mark Courtroom 2
9:30am NEWMAN, Andrew Edwin Ashley Courtroom 2
9:30am PROSSER, Clinton Joseph Courtroom 2
9:30am SAUNDERS, Frances May Courtroom 1
9:30am SOUTI, Galina Courtroom 2
9:30am SOUTI, Joby Courtroom 2
9:30am SPRIGGS, Michael Ian Courtroom 1
9:30am STEVENS, Dale Ian Courtroom 1
9:30am THORNE, Kimberley Courtroom 1

Civil Listing
Residential Tenancies
9:30am BURGE v BRIDGER RSTN 1707 2019 Conference Room
9:30am CARATOZZOLO v Hinds RSTN 156 2020 Conference Room
9:30am CASOTTI v ANDREWS RSTN 59 2020 Conference Room
9:30am CULVERWELL & Anor v SHEARN RSTN 165 2020 Conference Room
9:30am CURTIS v ROSS RSTN 1441 2019 Conference Room
9:30am ESTORBA v CROSS RSTN 50 2020 Conference Room
9:30am FISHER v KATAL RSTN 154 2020 Conference Room
9:30am FOUNDATION HOUSING LTD v NELSON RSTN 170 2020 Conference Room
9:30am HASSAN & Anor v MILLER & Anor RSTN 151 2020 Conference Room
9:30am HOUSING AUTHORITY v CROSS RSTN 124 2020 Conference Room
9:30am HOUSING AUTHORITY v KEMPTON RSTN 75 2020 Conference Room
9:30am HOUSING AUTHORITY v MYLES RSTN 128 2020 Conference Room
9:30am HOUSING AUTHORITY v WALTON RSTN 1804 2019 Conference Room
9:30am ISGAR v DEPARTMENT OF HOUSING RSTN 158 2020 Conference Room
9:30am KADEL v TIMU-HEPI RSTN 67 2020 Conference Room
9:30am KING v LEIGH RSTN 1803 2019 Conference Room
9:30am LAMBLEY v DOWNING RSTN 61 2020 Conference Room
9:30am MCDONALD & Anor v WARNER RSTN 60 2020 Conference Room
9:30am MCKENZIE & Anor v FROST & Anor RSTN 155 2020 Conference Room
9:30am MIRANDA v CARPIO RSTN 159 2020 Conference Room
9:30am MOJO SUPER INVESTMENTS PTY LTD v KEENAN & Anor RSTN 48 2020 Conference Room
9:30am MORRISSEY v TAYLOR RSTN 1725 2019 Conference Room
9:30am MURFETT & Anor v HANKS & Anor RSTN 1342 2019 Conference Room
9:30am PANZICH v MCKENZIE & Anor RSTN 2 2020 Conference Room
9:30am QUAGLIA & Anor v HODDER RSTN 152 2020 Conference Room
9:30am REED v HONEYCHURCH RSTN 140 2020 Conference Room
9:30am Sarich v SUMMER HAYES RSTN 145 2020 Conference Room
9:30am SHEERS v PATTERSON & Anor RSTN 63 2020 Conference Room
9:30am SIEPEN & Anor v HARVEY RSTN 148 2020 Conference Room
9:30am SIMPSON v AARON RSTN 1758 2019 Conference Room
9:30am Singer v RENFREY RSTN 138 2020 Conference Room
9:30am SPAWTON & Anor v COUZENS RSTN 1764 2019 Conference Room
9:30am TERRY & Anor v HAARTSEN RSTN 162 2020 Conference Room
9:30am UPTON v UDY & Anor RSTN 91 2020 Conference Room
9:30am WANG & Anor v BRANDIS RSTN 153 2020 Conference Room
9:30am WARD v BRADSHAW RSTN 150 2020 Conference Room
Trial Court
9:30am GIORDANI v WATSON RSTN 1778 2019 Courtroom 1
9:30am GREEN v LEE MINOR 681 2019 Courtroom 1
9:30am WATSON v GIORDANI RSTN 132 2020 Courtroom 1

Northam Courthouse
118 Wellington Street, NORTHAM
Criminal Listing
10:00am ANDREWS, David Reginald Court Room
10:00am BARNETT, Mhairi Court Room
10:00am BIALOBRODZKI, Jordan Tre Court Room
10:00am BIDDLE, Colin Edgar Court Room
10:00am BIDDLE, Jaylen Darryl Court Room
10:00am BOOTH, Terry John Court Room
10:00am BOULTON, Ricky James Court Room
10:00am COUNTRY PROPERTIES PTY LTD Court Room
10:00am DAVIES, Carl Jonathon Court Room
10:00am DELLOW, Hemi Vaughan Darwin Court Room
10:00am DICK, Dean Vincent John Court Room
10:00am D'MELLO, Peter Wayne Court Room
10:00am DREW, James Micheal Court Room
10:00am ELLIS, Rongomaiwahine Court Room
10:00am FANNING, Kevin Garnet Court Room
10:00am FOSTER, Lauren Mary Court Room
10:00am HAMMOND, Jason Edward Court Room
10:00am JENSEN, Dylan Mark Court Room
10:00am JONES, Daniel Patrick Court Room
10:00am KANINI, Ian Haamangana Pukuzwe Court Room
10:00am KICKETT, Maurice John Court Room
10:00am KNOX, Christopher Daniel Court Room
10:00am LAWRENCE, Matthew Keith Jacob Court Room
10:00am LITTLE, Cheryle Court Room
10:00am MILOSZ, Christopher Peter Court Room
10:00am MIPPY, Dean Edward Court Room
10:00am NARKLE, Kevin Zak Court Room
10:00am NARRIER, Desmond John Court Room
10:00am NARRIER, Frank Thomas Court Room
10:00am RADIS, Jonathan Tony Court Room
10:00am RICHARDS, Edward James Court Room
10:00am ROMERO, William George Court Room
10:00am ROSS, Rachael Lynesse Court Room
10:00am ROUGHAN, Mark Timothy Court Room
10:00am RYDER, Gordon Hector Court Room
10:00am SCOTT, Michael John Court Room
10:00am SEATTER, William Thomas Court Room
10:00am SHAW, Brad Allen Court Room
10:00am STACK, Shalee Arouha Court Room
10:00am STAMMERS, Darby Giles Court Room
10:00am TAYLOR, Simone Elizabeth Court Room
10:00am TOMKINSON, Jeanette Suzanne Court Room
10:00am VARISCHETTI, Kevin John Court Room
10:00am WAITERE, Chynna-Lee-Anne Ngareta Hovell Court Room
10:00am WALL, Kirsty Ann Court Room
10:00am WALLEY, Jason Franklin Court Room
10:00am WEBB, Ash Malcolm Court Room
10:00am WILLIAMS, Jack John Court Room
10:00am WIMMER, Jasmine Rose Court Room

No Civil Listing for Today.

Rockingham Courthouse
15 - 17 Whitfield Street, ROCKINGHAM
Criminal Listing
9:30am BONAVITA, Simon Robert Bevin Courtroom 2
9:30am BRAZIER, Matthew Daryl Courtroom 2
9:30am BRETT, Wesley Edmund Courtroom 2
9:30am BROOKS, Daniel Paul Courtroom 2
9:30am CHRISTIAN, Luke James Courtroom 2
9:30am CLELLAND, Adrian Glenn Courtroom 1
9:30am COLEMAN, Matthew Justin Courtroom 2
9:30am COOMBES, Simon John Courtroom 2
9:30am CUNLIFFE-WILLIAMS, Zakerie Scott Courtroom 1
9:30am CUNNINGHAM, Tonya Nickelle Helena Courtroom 2
9:30am DOWNS, Andrew Mark Hohepa Courtroom 2
9:30am FILIPOVICH, Milan Courtroom 2
9:30am FORD, Mark Francis Courtroom 2
9:30am FORT, Ryan Christopher Courtroom 1
9:30am GIACCI, ANTONIO Courtroom 2
9:30am GIACCI, Sabatino Courtroom 2
9:30am GIBSON, Olivia Jeanette Courtroom 1
9:30am GIDGUP, Narrissa Marie Courtroom 2
9:30am GRENFELL, Aaron Jayde Courtroom 2
9:30am HANCOCK, Reece Dylan Courtroom 2
9:30am HANNINGTON, Ian Phillip Brian Courtroom 2
9:30am HARRISON, Stephen Geoffrey Courtroom 1
9:30am HEADLAND, Reginald Frederick Courtroom 2
9:30am HINDER, Connor James Courtroom 2
9:30am HODGSON, Calub Courtroom 1
9:30am HOOPER, Benjamin Timothy Courtroom 2
9:30am HUGHES, Steven Thomas Courtroom 2
9:30am HYMERS, Christopher John Courtroom 2
9:30am IBBOTSON, Samuel John Courtroom 2
9:30am JENDAN, Mark Jak Courtroom 2
9:30am KELLY, Kyran Robert Courtroom 2
9:30am KENNEDY, Levi Christopher Courtroom 2
9:30am LAWRENCE, Clayton Richard Courtroom 2
9:30am LEILUA, Elijah Aoto'A John Courtroom 2
9:30am MCKINLEY, Joel Ross Courtroom 2
9:30am MCLERNON, John Stephen Courtroom 1
9:30am MEHEW, Aidan Zael Courtroom 1
9:30am MILNE, Nathan Jeffery Courtroom 2
9:30am NEARY, Angela Marie Courtroom 1
9:30am O'REILLY, Christopher Daniel Courtroom 2
9:30am PALMER, Arthur Mark Courtroom 2
9:30am PETERSON, Judd Bailey Courtroom 1
9:30am PICKETT, Elvis John Gerald Courtroom 2
9:30am PRICE, Matthew Leigh Courtroom 2
9:30am RITCHIE, Ralston Vaughan Courtroom 1
9:30am ROACH, Rebecca Courtroom 2
9:30am RONYO, Isaac Lopiyong Courtroom 2
9:30am ROUGHLEY, Jarod Rodney Courtroom 2
9:30am SIU, Enekosi Courtroom 2
9:30am SMALL, Lee Lewis Courtroom 2
9:30am SOWERBY, Leah May Courtroom 2
9:30am STEELE, Mitchell Patrick Courtroom 2
9:30am STOTT, Kristy Dawne Courtroom 2
9:30am TOOHEY, Benjamin Patrick Courtroom 2
9:30am VAN DYK, Shannon Peter Courtroom 2
9:30am VERNON, David Courtroom 2
9:30am WARNOCK, Darren Ivan Courtroom 1
9:30am WEEKS, Brendon Charles Courtroom 1
9:30am WILKINS, James David Edward Courtroom 2
9:30am WILLETTS, Corey Jesse Courtroom 1
9:30am WILSON, Myles Robert Gordon Courtroom 1
9:30am WINCHESTER, Stephen David Courtroom 2
9:30am WINTER, Amber Frances Courtroom 1
9:30am WOODS, Fred James Courtroom 2
9:30am WOODS, Gregory William Courtroom 2

No Civil Listing for Today.

South Hedland Courthouse
Justice Complex, Hawke Place, SOUTH HEDLAND
Criminal Listing
9:00am AL ZUHAIRY, Hamid Courtroom 1
9:00am ALLEN, Joshua Lenard Courtroom 1
9:00am ALLEN, Joshua Lenard Courtroom 1
9:00am ALLEN, Phillip John Courtroom 1
9:00am BETTS, Sandra Courtroom 1
9:00am BONNEY, Crashelle Annette Courtroom 1
9:00am BOOTH, Kieron Leroy Courtroom 1
9:00am BOURNE, Talisia Louise Courtroom 1
9:00am BRENTON, Brett Laurence Courtroom 1
9:00am BROOKS, Esther Queenie Courtroom 1
9:00am BUMBREW, Brendon Craig Courtroom 1
9:00am CARNAMAH, Deliah Cassandra Courtroom 1
9:00am COLLARD, Ethan Phillip Courtroom 1
9:00am DANN, Bradley Kevin Courtroom 1
9:00am DRAGE, Loyd Gregory Courtroom 1
9:00am FINLAY, Mavis Courtroom 1
9:00am FLOWERS, Terrance Courtroom 1
9:00am FOGARTY, Michael James Courtroom 1
9:00am GORDON, Adrian Aaron Courtroom 1
9:00am GREGORY, Sharna-Marie Courtroom 1
9:00am HALL, Liana Leilani Courtroom 1
9:00am HANDLEY, Jacinta Courtroom 1
9:00am HERBERT, Hayley Tamara Courtroom 1
9:00am HIRAMA, U-Roy Tahuri Wakanui Courtroom 1
9:00am HUDSON, Domenic Charles Courtroom 1
9:00am JACKAMARRA, Bradley James Courtroom 1
9:00am JACKAMARRA, Monica Bernadette Courtroom 1
9:00am JAMES, Gavin Ashley Courtroom 1
9:00am KADABIL, Jeremy Courtroom 1
9:00am KELLY, Jerome Anthony Courtroom 1
9:00am KICKETT, Raymond Ethan Mitchell Courtroom 1
9:00am LARRY, Andrew Courtroom 1
9:00am LAWSON, Helenna Betty Kate Courtroom 1
9:00am LEAHY, Koralie Frances Courtroom 1
9:00am LEWIS, Cinarra Courtroom 1
9:00am LEWIS, Vincent Reginald Courtroom 1
9:00am LOGAN, Fabian John James Courtroom 1
9:00am MCCUMSTIE, Tracey Michelle Courtroom 1
9:00am MCFARLANE, Jeremy Rhyan Courtroom 1
9:00am MCPHEE, Allan Courtroom 1
9:00am MONAGHAN, Sharvaughn Peter Royce Courtroom 1
9:00am NANALA, Steven Courtroom 1
9:00am PICKETT, Crystal Courtroom 1
9:00am RICHARDS, Theo Ian Courtroom 1
9:00am RICHARDS, Tiffany Marie Courtroom 1
9:00am ROGERS, Clevan Courtroom 1
9:00am SESAR, Allison Courtroom 1
9:00am SIDDON, William Courtroom 1
9:00am SIMPSON, Justin Courtroom 1
9:00am SIMPSON, Ronelle Valerie Courtroom 1
9:00am SNOOK, Caitlyn Ann Courtroom 1
9:00am TATAYA, Keith Montgomery Courtroom 1
9:00am THOMPSON, Nikkita Courtroom 1
9:00am THOMPSON, Robert Hector Courtroom 1
9:00am TINKER, Shaun Courtroom 1
9:00am TULLOCK, Kelman Troy Courtroom 1
9:00am WARR, Gregory George Courtroom 1
9:00am WILKINSON, Ashleigha Joy Courtroom 1
9:00am WILLIE, Clinton Joe Courtroom 1
9:00am WILSON, Tyran Michael George Courtroom 1
9:00am WINTER, Keak Bendee Courtroom 1
9:00am WONADON, Elronce John Courtroom 1
9:00am WONADON, Steven Courtroom 1
9:00am WONADON, Steven Courtroom 1

No Civil Listing for Today.



Children's Court
Broome Courthouse
Hamersley Street, BROOME
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

Busselton Court House
12 Stanley Street, BUSSELTON
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

Children's Court
160 Pier Street, PERTH
Criminal Listing

Contact the Court


Civil Listing
P and C General List
9:00am Not Published PC 4 2017 Court 6
9:00am Not Published PC 590 2018 Court 6
9:00am Not Published PC 387 2019 Court 6
9:00am Not Published PC 526 2019 Court 6
9:00am Not Published PC 527 2019 Court 6
9:00am Not Published PC 528 2019 Court 6
9:00am Not Published PC 547 2019 Court 5
9:00am Not Published PC 548 2019 Court 5
9:00am Not Published PC 3 2020 Court 5
9:00am Not Published PC 4 2020 Court 5
9:00am Not Published PC 89 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 88 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 90 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 133 2019 Court 5
9:02am Not Published PC 324 2019 Court 5
9:02am Not Published PC 325 2019 Court 5
9:02am Not Published PC 369 2019 Court 5
9:02am Not Published PC 676 2019 Court 5
9:02am Not Published PC 17 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 91 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 92 2020 Court 5
9:02am Not Published PC 93 2020 Court 5
P and C Pre Hring Cnfrnce
11:30am Not Published PC 8 2019 Court 5
11:30am Not Published PC 9 2019 Court 5
11:30am Not Published PC 10 2019 Court 5
2:30pm Not Published PC 661 2018 Court 5
2:30pm Not Published PC 662 2018 Court 5
2:30pm Not Published PC 664 2018 Court 5
3:00pm Not Published PC 599 2019 Training Room
3:00pm Not Published PC 600 2019 Training Room
P and C Warrant List
9:00am Not Published PC 95 2020 Court 5

Kalgoorlie Courthouse
208 Hannan Street, KALGOORLIE
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

Kununurra Courthouse
94 Coolibah Drive, KUNUNURRA
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

Narrogin Courthouse
Fortune Street, NARROGIN
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

Northam Courthouse
118 Wellington Street, NORTHAM
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.

South Hedland Courthouse
Justice Complex, Hawke Place, SOUTH HEDLAND
Criminal Listing

Contact the Court


No Civil Listing for Today.



State Administrative Tribunal
State Administrative Tribunal Building
565 Hay Street, PERTH
Civil Listing
CC Directions
2:00pm Damaro Pty Ltd & Ors v Hydrox Nominees Pty Ltd CC 2471 2018 2 - 6
CC Hearing
10:00am 88 LISIN PTY LTD v THE OWNERS OF ALLEGRO STRATA PLAN 44450 CC 724 2019 4 - 4
2:00pm The Owners of Wingfield Place Strata Plan 33321 v H7N Hire Pty Ltd ATF The Bazzi Investment Trust CC 163 2020 3 - 8
3:00pm COUNCIL OF OWNERS OF STRATA PLAN 11104 v THE OWNERS OF STRATA PLAN 11104 CC 121 2020 3 - 8
CC Mediation
10:00am MADURAM v SEHIC CC 1932 2019 2 - 7
10:00am PICIJIO v FOUR SEASONS GUTTER PROTECTION PTY LTD CC 1934 2019 1 - 7
DR Directions
4:00pm MORNINGTON LAND PTY LTD v Metro West Joint Development Assessment Panel DR 4 2020 4 - 8
DR Mediation
10:00am LE ROUX v City of Cockburn DR 276 2019 2 - 3
10:30am CORRIB KYLEMORE DEVELOPMENTS PTY LTD v Western Australian Planning Commission DR 201 2019 1 - 11
HR Hearing
10:00am Not Published GAA 267 2020 1 - 1
10:00am Not Published GAA 4510 2019 5 - 2
10:00am Not Published GAA 554 2020 5 - 2
10:00am Not Published GAA 4545 2019 2 - 1
10:00am Not Published GAA 4461 2019 4 - 1
11:00am Not Published GAA 4587 2019 2 - 1
11:00am Not Published GAA 4559 2019 4 - 1
12:00pm Not Published GAA 4584 2019 5 - 2
12:00pm Not Published GAA 4608 2019 2 - 1
12:00pm Not Published GAA 4616 2019 4 - 1
2:00pm Not Published GAA 4591 2019 5 - 2
2:00pm Not Published GAA 4565 2019 2 - 1
2:00pm Not Published GAA 4615 2019 4 - 1
2:00pm Not Published GAA 4653 2019 1 - 1
3:00pm Not Published GAA 4645 2019 5 - 2
3:00pm Not Published GAA 175 2020 2 - 1
3:00pm Not Published GAA 256 2020 4 - 1
HR Mediation
2:00pm PUERTOLLANO v COMMISSIONER OF POLICE EOA 26 2019 1 - 7

Coroners Court
Central Law Courts
501 Hay Street, PERTH
Civil Listing
Inquest
10:00am REILLY, Nualla Christine CORC 782 2017 8 - 85

Back to Top